Доставка по всій території України
прийом замовлень

Коробка подарункова - перше торкання з клієнтом

Коробка подарункова - перше торкання з клієнтом

Коробка подарункова - це назва говорить сама за себе. Вона повинна нести радість свята, позитивні емоції і веселощі. Особливо, коли це стосується смачних товарів. З упаковкою для їжі ми працюємо вже давно. Тому точно знаємо з якого матеріалу краще робити, щоб подарункова коробка виглядала презентабельно. Коробка може бути традиційної форми: квадратна; прямокутна; кругла. А може мати взагалі химерний і незвичайний вид. Все визначається розмірами і формою самого подарунка, який в коробку буде упакований.
Матеріали, з яких виробляється коробка, найрізноманітніші. Якщо вага подарунка незначна, то вибираємо звичайний картон, якщо подарунок важкий, беремо мікрогофрокартон або палітурний (з нього роблять тверді обкладинки книг).

Коробки для упаковки подарунків часто виробляються з дизайнерського картону, тоді вони мають ошатний і презентабельний вигляд. Прикрасити коробки можна за допомогою стрічки, на яку прикріпити бирку з інформацією або листівку з привітанням.

Друк подарункових коробок може проводиться різними способами. Якщо це тиражна продукція, тоді офсетний друк - кращий вибір. Якщо коробка ексклюзивна, тоді можна використовувати трафаретний друк або тиснення фольгою.
Фахівці друкарні Тріада-М із задоволенням підберуть найбільш вдалий варіант, розроблять дизайн і конструкцію коробки.

У нас також можна замовити бирки, листівки, пакувальний папір.

Тому у нас замовляють упаковку для біжутерії та ювелірних виробів, коробки для рушників та постільної білизни, футляри для книг і щоденників, коробки для одягу, коробки для іграшок, коробки для настільних ігор, коробки для новорічних подарунків, упаковку для свічок, коробки для дифузорів, аромомасел, коробки для солодощів, подарункову упаковку для кондитерських виробів, коробки для наборів цукерок і, навіть, коробки для ялинкових куль.

Більше в наших соц мережах facebook


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Як замовити упаковку для товару
Важливість зовнішнього вигляду продукції для залуч..
Картонна коробка, виробництво упаковки
Картонна упаковка набула широкого поширення невипа..
Друк на коробках - поліграфічна фірма Тріада-М
Виготовити картонні коробки з логотипом грамотно і..
Коробки для пакування товарів
Виробничі потужності друкарні Тріада-М заточені пі..
Особливості виготовлення картонної упаковки
Виробники картонного пакування в Україні – це друк..