Доставка по всій території України
прийом замовлень

Коробки Коробки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Коробка для рушників 298*248*85 мм

Коробка для рушників 298*248*85 мм

Модель:
10401-028
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Коробка для рушників

Друкарня Тріада-М пропонує послуги по розробці дизайну та виготовленню коробок для рушників.

На фотографії представлена ​​самозбірна коробка для рушників розміром 300*250*85 мм з прозорим вікном. Упаковка надрукована в 2 кольори — рожевий з срібним та зелений з срібним. Для захисту та більш презентабельного зовнішнього вигляду, поверхня коробки покривається УФ-лаком. Фахівці компанії можуть виготовити упаковку такої ж конструкції з іншим дизайном.

Самозбірна коробка для рушників має зручну конструкцію для перевезення та зберігання. Вона не клеїться та складається тільки за рахунок спеціально розробленої конструкції.

У друкарні Тріада-М є безліч інших конструкцій коробок, які підійдуть для упаковки рушників. Деякі приклади упаковок представлені на сайті. Якщо на сайті не представлена ​​відповідна коробка для рушників, ви можете відправити нам необхідні характеристики, і ми розробимо упаковку спеціально під ваші вимоги.

Замовити дизайн та виготовлення коробки для рушників

Щоб замовити коробку для рушників необхідно вказати такі значення:

  • габаритні розміри рушника в складеному вигляді;
  • вага товару - для визначення щільності картону;
  • особливості зовнішнього вигляду рушників.

Для створення дизайну упаковки для рушників необхідно вказати, яку колірну палітру бажано використовувати. Це можуть бути фірмові кольори, стилі та шрифти або просто популярні кольори та відтінки.

Також необхідно надати потрібну інформацію про товар — логотип, назву, адреси, опис, штрихкод і інші дані які повинні бути на коробці для рушників.

Фахівці друкарні Тріада-М можуть повністю виготовити коробку для рушників під індивідуальні потреби замовника. Мінімальний тираж 1000 шт.

Також, у друкарні Тріада-М можна замовити друк зображень на рушниках методом сублімації або шовкотрафарету.

Замовити коробку для рушників

Виробничі потужності друкарні Тріада-М знаходяться в м.Хмельницький. Працюємо по всій території України. Доставка транспортними службами або з використанням послуг попутних перевізників.

Характеристики
Матеріал картон
Спосіб друку офсетний друк
Оздоблення лакування
Призначення для рушників
Особливості з прозорою кришкою
Вид продажу оптом

Рекомендовані товари