Доставка по всій території України
прийом замовлень

Флаєри Флаєри

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Хенгери

Хенгери

Модель:
10105-003
Кількість (тираж), шт.:
Оберіть або введіть тираж

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Друк хенгерів

Формат: 200×90 мм.

Хенгери – це рекламні та інформаційні листівки із спеціальною фігурною вирубкою у формі кола або гачка, завдяки чому листівку можна повісити на ручку дверей.

Термін "хенгер" походить від англійського "hanger - підвіска" - це друковані рекламні листівки, що підвішуються до ручок дверей та інших предметів.

Види хенгерів:

  • некхенгери (neck hanger) – чіпляються на горловину пляшки;
  • дорхенгери (Door hangers) - це таблички з гачком, двері, що чіпляються на ручки, меблі.

Вони використовуються для виконання наступних функцій:

  • Інформаційна. Хенгери – дієва реклама товару, спеціальних пропозицій чи послуг доставки, зручний спосіб анонсувати захід чи акцію. До інформаційних належать і класичні хенгери, які використовуються в готелях та попереджають персонал про прохання відвідувача.
  • Рекламна функція. На них розміщуються не лише логотип та назва компанії, а й список товарів чи послуг, що надаються.

Друк хенгерів здійснюється на крейдованому папері різної щільності.

Щільність паперу залежить від очікуваного терміну експлуатації.

При виготовленні хенгерів для готелів з інформацією для персоналу, краще віддати перевагу крейдованого паперу або картону високої щільності.

Якщо покрити хенгери глянцевою або матовою плівкою, то це не лише покращить їхній зовнішній вигляд, а й збільшить термін експлуатації у кілька разів.

Для рекламних хенгерів, багаторазове використання яких не передбачається, можна вибрати менш щільну папір задля економії маркетингових бюджетів.

Виготовлення хенгерів передбачає обов'язковий етап – вирубування отвору або гачка, за допомогою чого вони вішаються на ручку дверей.

Приступаючи до розробки дизайну хенгерів, необхідно перш за все визначитися з тим, яка інформація буде корисною та цікавою для Вашої цільової аудиторії.

У нашій друкарні Ви можете обрати один із запропонованих Вам варіантів хенгерів або замовити виготовлення хенгерів будь-якої необхідної форми.

Офіс «Тріада-М» знаходиться у Хмельницькому, але замовити друк хенгерів Ви можете із будь-якої точки України, де є пункти видачі «Нової Пошти».

Характеристики
Матеріал крейдований папір
Спосіб нанесення офсетний друк
Схема друку 4+4

Рекомендовані товари