Доставка по всій території України
прийом замовлень

Календарі кишенькові Календарі кишенькові

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Календар кишеньковий, 65х95 мм, 70х100 мм

Календар кишеньковий, 65х95 мм, 70х100 мм

Модель:
10501-001
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Друк кишенькових календарів

Календар кишеньковий, 65х95 мм, 70х100 мм, крейдований папір 350 г/м², УФ-лак з лицьового боку, заокруглення кутів.

     Календарик – чудовий рекламний носій для будь-якого виду бізнесу. Особливо часто такий рекламний інструмент використовують на підприємствах сфери B2C. Адже люди здебільшого звикли мати перед очима приємний невеликий клаптик картону, приємний на дотик, з цікавим дизайном.

     Ми пропонуємо кишенькові календарі на замовлення розміром 70х100 мм, 65х95 мм, а також будь-якого іншого нестандартного розміру за бажанням клієнта.         Дизайн кишенькового календаря передбачає наявність барвистого зображення на лицьовій стороні та календаря з адресною інформацією – на звороті.

     Щоб замовити кишеньковий календар у друкарні «Тріада-М», потрібно надати текстову інформацію для рекламної сторони календаря та адресного блоку, а також побажання щодо кольорової гами.

     Найкраще замовити календарі в жовтні-січні. У цьому випадку ви встигнете своєчасно роздати їх клієнтам і партнерам.

     Разом із кишеньковим календарем пропонуємо виготовлення настільних календарів, настінних календарів із вішалкою, квартальних календарів із відривними аркушами, 3-D календарів, календарів оригінальної форми.

Характеристики
Тип карманний
Матеріал папір крейдований
Спосіб друку офсетний друк
Формат А8
Кріплення без кріплення
Покриття лакування

Рекомендовані товари