Доставка по всій території України
прийом замовлень

Чому ваша упаковка має бути уникальною

Чому ваша упаковка має бути уникальною

Чому важливо мати унікальну упаковку

              Грамотно підібрана упаковка для товару - одна з найважливіших умов його успішного продажу. Тому маркетологи так багато уваги приділяють цьому питанню. Ретельно продумують дизайн, конструкцію упаковки. Тестують, як саме упаковка буде виглядати на полицях магазинів, на що звертає увагу покупець при виборі того чи іншого товару. Кольорова гама колекції, модні тенденції оздоблення - все це є невід'ємною умовою просування товару.

              При розробці конструкції упаковки враховують моменти зручності її відкриття, чи не розіб'ється пляшечка, чи не розсипається вміст коробки при відкритті.

 .            Саме для цього конструктори передбачають і розробляють різні варіанти паперових замків, спеціальні вкладиші, друге дно, додаткові прорізи, перфорацію і т.д.

              Виробники картонної упаковки пропонують доповнити її віконцями для того щоб покупець зміг краще розглянути особливості товару, не вдаючись до відкриття упаковки. Це особливо зручно при проектуванні коробки для білизни, рушників, одягу, подарункової упаковки. Картонна упаковка з віконцем популярна для упаковки кондитерських виробів, солодощів, і навіть, для фастфуду. Картонна упаковка для сендвічів, і та виробляється з віконцем, щоб краще роздивитись начинку і візуально визначити свіжість упакованої їжі.

              Картонні упаковки для їжі - це окрема тема. Безліч конструкцій упаковки для цукерок: від стандартної коробки типу кришка-дно, до різних скриньок, пеналів, а новорічна картонна упаковка для цукерок взагалі вражає своєю незвичайністю. Упаковка для напівфабрикатів, різні обичайки для йогуртів, паштетів, тортів. Подарункова упаковка для алкоголю приваблює своєю вишуканістю, розмаіттям варіантів оздоблення. Це і тиснення логотипів, гербів, друк із спецефектами, спеціальні види лакування.

              Картонна упаковка для фаст-фуду, на перший погляд, виконує просту функцію тимчасового розміщення їжі. Тому вона повинна бути дешевою, але екологічно чистою, і що важливо, підкреслювати фірмовий стиль закладу, який її використовує. Особливо це стосується упаковки для вуличної їжі, адже під час прогулянки люди прямують до різних точок продажів, і упаковка в цьому випадку їх направляє. Звичайно, ніхто не заважає купити готову картонну коробку, зазвичай, білого кольору і без логотипу, але як тоді покупець дізнається, під якою торговою маркою він пробував такі чудові смаколики, і як порекомендує їх своїм друзям і знайомим.

              Комплексне проектування упаковки з картону обов'язково включає в себе питання збереження товару. Дуже важливо подбати про неможливість непомітно розкрити упаковку і вкрасти сам товар, наприклад, в супермаркеті. Часто для запобігання подібних ситуацій використовують додаткові стікери, одноразові замки, коли вже неможливо непомітно закрити коробку знову.

              При транспортуванні товару спеціально підібрана упаковка також забезпечує його збереження. Для цього конструкція упаковки може додатково забезпечуватися вставками з поролону, ева, картону та інших матеріалів. Щільність картону для упаковки підбирається таким чином, щоб забезпечити можливість складання коробок одна на одну в гофрокороб без пошкодження нижніх шарів. Не менш важливо підібрати розміри самої транспортної упаковки, щоб зручно і економічно вигідно було її складувати на палети при перевезенні.

              Друкарня «Тріада-М» - виробник картонної упаковки в Україні з 20-тирічним досвідом. Саме тому нам довіряють виробництво картонної упаковки відомі торгові марки.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Новорічні корпоративні подарунки
Святкові сувеніри з логотипом не тільки показник с..
Картонні бірки для одягу під замовлення
Картонні бірки для одягу під замовлення Бірки з..
Картонна коробка, виробництво упаковки
Картонна упаковка набула широкого поширення невипа..
Картонні бірки на одяг в друкарні Тріада-М
Хочете замовити тканевые бирки для одежды для ручн..
Біла картонна упаковка
Як замовити картонну упаковку Коробки картонні ..
 Виготовлення упаковки для промислових товарів
Друкарня Тріада-М спеціалізується на виробництві к..