Доставка по всій території України
прийом замовлень

Коробки Коробки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Коробка 150*80*25 мм з віконцем

Коробка 150*80*25 мм з віконцем

Модель:
10401-031
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Упаковка для краватки-метелики
Упаковка з віконцем для краватки-метелика додасть вашому товару додаткову значимість. Адже така упаковка захищає його від зовнішніх впливів, дозволяє зручно транспортувати. Пластикове віконце дає можливість розглянути товар без відкривання коробки.

Підходить як подарункової упаковки як для краватки-метелики, так і для будь-яких товарів.

Коробка для аксесуарів - обов'язкова умова преміального продажу таких товарів. Така преміум упаковка надає значущості дрібним товарним позиціям, особливо коли використовується як подарункова упаковка.

Ми пропонуємо розробити конструкцію коробки, додаткових вкладишів, які допоможуть закріпити виріб у коробці якнайкраще. Верхню кришку коробки можна зробити із пластику без використання картону.

Замовити коробку з віконцем у друкарні Тріада-М легко, тому що ми маємо більш ніж 20-річний досвід роботи в галузі виробництва картонної упаковки. Виробництво упаковки знаходиться у Хмельницькому. Здійснюємо доставку упаковки до Києва, Львова, Краснограда, Івано-Франківська, Вінниці, Ужгорода, Рівного, Полтави та ін.

Характеристики

Рекомендовані товари