Доставка по всій території України
прийом замовлень

Вимоги до макетів для цифрового друку

Вимоги до макетів для цифрового друку

Вимоги до макетів, що призначені для цифрового друку

  1. Повністю готовим до друку вважається файл у форматі PDF/X (перевага має надаватись версії стандарту PDF/X-3), що містить розміщення всіх ваших зображень на друкарський аркуш (його розмір слід уточнити заздалегідь) і не потребує будь-якого доопрацювання або корекції . На полі друкарського аркушу, що в PDF визначено полем MediaBox (але поза межами поля BleedBox!), мають бути розміщені всі необхідні мітки та позначки, що необхідні для точного зведення лиця зі зворотом, розрізання, бігування, висічки та виконання всіх інших післядрукарських операцій.
    1. Якщо для готової продукції важливе точне суміщення зображень з лицьової та зворотньої сторони аркушу при двосторонньому друці, то на друкарському аркуші в 4-х протилежних кутах з обох боків обов’язково мають бути розташовані мітки (хрестик, розміром не менше 3х3 мм і товщиною лінії 0,2 мм), за якими буде виконуватись точне зведення.
  2. Допустиме несуміщення при двосторонньому друці має бути не більше 1,5 мм, що має бути враховано при заданні полів на відріз (не менше 2 мм) при розробці та розміщенні макетів.
  3. Формат сторінки (MediaBox) повинен відповідати наявному формату паперу, з урахуванням того, що існує незадруковане поле шириною 4,5 мм з кожного краю друкарського аркушу.
  4. Будь-які зміни в макеті, масштабування, розміщення на друкарський аркуш, спуск полос і т. і. оплачується окремо як за послугу з підготовки до друку.
  5. Для багатосторінкових замовлень при спуску полос має враховуватися тип скріплення аркушів, товщина корінця (залежить від щільності паперу та кількості аркушів), величина виштовхування сторінок (залежить від кількості сторінок в кожному зошиті та типу паперу), різновиди друкарського матеріалу (якщо є вставки з різного паперу) та порядок розміщення та друку сторінок видання з метою виключення непотрібних додаткових операцій підбору аркушів для зшивання або склейки готового виробу.
  6. Якщо макет багатосторінкового видання надається без спуску полос і у виданні є аркуші, що мають різний розмір чи тип паперу, або є інші чинники, що створюють доцільні умови для об’єднання цих сторінок при друці (наприклад, спільна схема друку), то потрібно окремо надати перелік цих сторінок у вигляді діапазонів (наприклад: 1-5, 17, 19-28…).
  7. Решта вимог до макетів на цифровий друк повністю відповідає загальним вимогам до макетів для офсетного друку (див. п.3).

Вимоги до макетів -► офсетний друк

Вимоги до макетів -► широкоформатний друк


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Цифровий друк — це процес прямого нанесення тонера..
Технічні вимоги до макетів
Відповідальна додрукарська підготовка макету — це ..
Термінова поліграфія в Хмельницькому
Замовити та надрукувати поліграфію в Хмельницькому..
Друк наклейок
Наклейка має 2 шари: верхній шар та підложку. ..