Доставка по всій території України
прийом замовлень

Блог про полиграфію та технології

Коробка подарункова - перше торкання з клієнтом

Коробка може бути традиційної форми: квадратна; прямокутна; кругла. А може мати взагалі химерний і незвичайний вид. Все визначається розмірами і формою самого подарунка, який в коробку буде упакований.

Подарочная упаковка із сучасних матеріалів

Коробка може бути традиційної форми: квадратна; прямокутна; кругла. А може мати взагалі химерний і незвичайний вид. Все визначається розмірами і формою самого подарунка, який в коробку буде упакований.

Технічні вимоги до макетів

Відповідальна додрукарська підготовка макету — це основа якості готової продукції. Нехтування правилами до друкарської підготовки може суттєво знизити якість роботи в цілому, а іноді навіть поставити під сумнів саму можливість її виконання! Для розробки якісного макету недостатньо просто вміти працювати в графічних програмах, необхідно жорстко дотримуватися правил додрукарської підготовки відповідно до технічних вимог конкретних технологій друку, знати особливості вивідного обладнання, друкарської машини та післядрукарських процесів; вміти вірно виконати сканування, ретуш, корекцію кольору і т. п.

Вимоги до макетів для офсетного друку

Перед початком роботи над оригінал-макетом потрібно попередньо узгодити технічні і виробничі параметри майбутньої продукції! За замовчуванням, підготовка макетів, друк і контроль якості виконується у відповідності до міжнародного стандарту ISO 12647-2:2004/Amd.1:2007. Тому максимальна щільність фарби в будь-якій точці макету не повинна перевищувати 280–330% (в залежності від щільності та типу задрукованого паперу).

Вимоги до широкоформатного друку
  1. Макети приймаються в повністю зібраному вигляді в натуральний розмір (М1:1) в форматах TIF, PSD (без додаткових невикористовуваних шарів та груп), EPS або PDF/Х-3.
  2. Бажана колірна модель — CMYK (колірний простір ISO Coated v2). Якщо документ не містить вбудованого профілю робочого колірного простору, то автоматично вважається, що документ підготовлено в колірному просторі ISO Coated v2 для CMYK файлів і sRGB — для RGB файлів.
Вимоги до макетів для цифрового друку

Повністю готовим до друку вважається файл у форматі PDF/X (перевага має надаватись версії стандарту PDF/X-3), що містить розміщення всіх ваших зображень на друкарський аркуш (його розмір слід уточнити заздалегідь) і не потребує будь-якого доопрацювання або корекції візитки . На полі друкарського аркушу, що в PDF визначено полем MediaBox (але поза межами поля BleedBox!), мають бути розміщені всі необхідні мітки та позначки, що необхідні для точного зведення лиця зі зворотом, розрізання, бігування, висічки та виконання всіх інших післядрукарських операцій.

Tехнічні вимоги до оригінал-макетів замовника для подачі в друк Відповідальна додрукарська підготовка макету — це основа якості готової продукції. Нехтування правилами додрукарської підготовки може суттєво знизити якість роботи в цілому, а іноді навіть поставити під сумнів можливість її виконання! Для розробки якісного макету недостатньо просто вміти працювати в графічних програмах, необхідно жорстко дотримуватися правил додрукарської підготовки відповідно до технічних вимог конкретних технологій друку, знати особливості вивідного обладнання, друкарської машини та післядрукарських процесів;..
Що таке трафаретний друк Трафаретний друк (шовкографія) - це високотехнологічний вид друку, який застосовується у різних областях діяльності. Свою назву «шовкографія» цей спосіб отримав через патентний процес трафаретного друку, виданого в 1907 році під англійською назвою «Silk screen printing» - друк через шовкове сито. За допомогою шовкографії можна надрукувати плакати величезних розмірів або здійснити друк на сувенірній продукції. Завдяки особливостям технології, шовкографія дозволяє наносити зображення, практично, на будь-які матеріали (при цьому повинна бути підібрана відповідна фарба..
Термінова поліграфія в Хмельницькому

Замовити та надрукувати поліграфію в Хмельницькому в короткий час можна на вулиці Подільська, 93, салон «Кодак».

Замовляючи поліграфію в Тріада-М - ви отримуєте поліграфію тільки найкращої якості...

Офсетний друк - це класичний та найпопулярніший спосіб виготовлення друкованої продукції. Продукція, виготовлена офсетним способом, відрізняється високою якістю при відносно невисокій вартості виробу. Офсетний друк в перекладі з англійської означає, - "без контакту з друкованою формою", тобто фарба переноситься з друкарської форми на матеріал через проміжний офсетний циліндр. Офсетний спосіб друку дозволяє отримати якісні зображення з відмінною передачею кольору. Технологія офсетного друку Офсетний друк існує більше ста років і на сьогодні є досконалим технологічним процесом. Друк..
Показано з 1 по 10 з 21 (всього 3 сторінок)