Доставка по всій території України
прийом замовлень

Що потрібно врахувати при замовленні друку на тканині

Що потрібно врахувати при замовленні друку на тканині

Нанести зображення на тканину можна різними способами. Залежно від властивостей самої тканини та візуального ефекту, який необхідно отримати використовуються різні види друку.

В основному, для друку на тканині використовуються такі види:

Особливості різних видів друку

Сублімаційний друк на тканині

Нанесення зображень методом сублімації використовується якщо тканина у своєму складі містить не менше 60% поліестеру. Зображення може бути фотографічної якості, але тканина повинна бути білою або хоча б світлою. Таке зображення витримує велику кількість прань та практично не тьмяніє.

Термотрансферний друк на тканині

Такий метод друку застосовується якщо в складі тканини переважає натуральна сировина. Нанести зображення можна за допомогою прямого або непрямого трафаретного друку.

  • У разі прямого трафаретного друку, зображення наноситься безпосередньо на тканину (виріб або крій).
  • При непрямому методі трафаретного друку, зображення наноситься на спеціальний папір або плівку, а потім за допомогою преса або праски переноситься на тканину.

Другий спосіб зручно використовувати, якщо зображення невелике, або є необхідність наносити малюнок регулярно на короткі тиражі готових виробів або крою. Зручно замовити термотрансферну наклейку та наносити зображення на фірмовий одяг (футболку, бейсболку, комбінезон, куртку та ін.) Такі термотрансфери не займають багато місця при зберіганні і можуть використовуватись в будь-який момент при необхідності.

За допомогою шовкографії можна створити різні ефекти на тканині:

Такий друк успішно використовується в фешн індустрії та дозволяє дизайнерам створювати унікальний асортимент одягу.

Зображення, нанесені за допомогою шовкографії, коштують відносно дешево, витримують велику кількість прань, але, при замовленні, вимагають певного об'єму тиражу.

Цифровий друк на тканині

Якщо потрібно зробити поодинокі зразки друку на тканині, застосовується цифровий друк. Цей метод досить дорогий і може застосовуватися не на всіх тканинах (від складу тканини залежить яскравість та стійкість до прання), але виправданий при необхідності отримати унікальне зображення в одному екземплярі.

Одяг з друкованим малюнком не можна піддавати хімчистці, прасування необхідно виконувати з виворітного боку.

Замовити друк на тканині

Фірма "Тріада-М" володіє унікальним комплексом обладнання для всіх видів друку на тканині. Креативні дизайнери завжди запропонують варіант друку, який враховує модні тенденції, властивості тканини, технологічні особливості друку.

Ми пропонуємо друк на будь-яких видах тканини, шкірі, екошкірі для рекламної індустрії, швейної та взуттєвої промисловості. Замовити друк на тканині можна зателефонувавши по телефону або оформивши заявку на сайті.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Як створити успішний стартап у виробництві одягу
 Формула лояльності до бренду постійно шукаєт..
Замовити бірки для швейного підприємства
      Бірка – це візитівка торгової..
Виробництво упаковки для білизни на замовлення
Незабаром новорічні свята. І звичайно, хочеться пр..
Пропозиції для виробників одягу
Типография Триада-М гарантирует соблюдение фирменн..
Сублімаційний друк — це процес нанесення фарби, пр..