Використовувані поліграфічні технології
Друк на тканині в Україні
А ви як думаєте? Як отримати таке розмаїття кольорів синтетичних тканин? Звичайно, за допомогою сублімації. Саме цей спосіб друку використовується виробниками тканини, дизайнерами, швейними підприємствами для втілення модних ідей.
В процесі виробництва малюнок за допомогою сублімаційного принтера друкується на спеціальному папері, а потім, під впливом високої температури, переноситься на тканину.
У разі, якщо тканина містить не менше 50% поліестеру, зображення вийде дуже стійким.
Можна прати скільки завгодно, фарба надійно з'єднається з волокн..
Що таке трафаретний друк
Трафаретний друк (шовкографія) - це високотехнологічний вид друку, який застосовується у різних областях діяльності. Свою назву «шовкографія» цей спосіб отримав через патентний процес трафаретного друку, виданого в 1907 році під англійською назвою «Silk screen printing» - друк через шовкове сито.
За допомогою шовкографії можна надрукувати плакати величезних розмірів або здійснити друк на сувенірній продукції. Завдяки особливостям технології, шовкографія дозволяє наносити зображення, практично, на будь-які матеріали (при цьому повинна бути підібрана відповідна фарба..
Офсетний друк - це класичний та найпопулярніший спосіб виготовлення друкованої продукції. Продукція, виготовлена офсетним способом, відрізняється високою якістю при відносно невисокій вартості виробу.
Офсетний друк в перекладі з англійської означає, - "без контакту з друкованою формою", тобто фарба переноситься з друкарської форми на матеріал через проміжний офсетний циліндр. Офсетний спосіб друку дозволяє отримати якісні зображення з відмінною передачею кольору.
Технологія офсетного друку
Офсетний друк існує більше ста років і на сьогодні є досконалим технологічним процесом. Друк..
Тампонний друк (тамподрук) — спосіб брендування, в процесі якого невелике кліше з гнучкого матеріалу переносить фарбу з рельєфної пластини таким чином, що відбиток є ідентичним рельєфу на цій пластині. Даний вид друку використовується для брендування різних сувенірів. За допомогою такої технології як тамподрук, зручно робити нанесення логотипу на сувеніри невеликого розміру.
Нанесення зображень на сувеніри методом "тамподрук"
Перші верстати з тампонами з'явилися на початку минулого століття, але популярність серед ремісників набули тоді, коли тампони стали вироблятись з каучуку, ..
Цифровий друк — це процес прямого нанесення тонера або чорнила на поверхню, найчастіше на папір або картон.
Існують два основних принципи подачі фарби в цифрових пристроях: струменевий та лазерний (електрографічний).
У електрографії, при попаданні частинок тонера на заряджені ділянки поверхні фотонапівпровідникового шару, вони, за допомогою коронного заряду, переносяться на запечатуваний матеріал (або на проміжний носій у вигляді циліндра або стрічки). Закріплюється тонер в результаті оплавлення при нагріванні паперу з тонером.
У струменевих пристроях фарба потрапляє на матеріал в фор..
Сублімаційний друк — це процес нанесення фарби, при якому вона нагрівається до такої міри, що в формі газу глибоко проникає безпосередньо в структуру запечатуваного матеріалу.
Такий друк використовується для брендування синтетичних футболок, блуз, суконь, курток, шапок, бандан, спортивного одягу, подушок, сумок, скатертин, прапорів, рулонних полотен з синтетичних матеріалів (поліестер, нейлон).
Особливості сублімації на тканині
Сублімаційний друк на тканині яскравий, стійкий до перепадів температури та прання, але має свої обмеження:
по-перше, повністю натуральні матеріа..
Термотрансферний друк — це процес перенесення зображення у вигляді термотрансфера на матеріал через проміжний носій (ним може бути плівка або папір) на тканину або іншу поверхню під дією температури та тиску.
Термотрансферний друк на тканині
Термотрансферний друк на тканині виконується в два етапи: запечатування та закріплення.
Спочатку дзеркальне відображення майбутньої картинки друкується на термотрансферного папері, стійкої до високих температур. Далі тканину і папір зверху кладуть на плиту термопресса, притискають та нагрівають до 180 ° С кілька секунд. Після всього цього папі..
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)