Доставка по всій території України
прийом замовлень

Трафаретний друк (шовкодрук)

Типография Триада-М

Що таке трафаретний друк

Трафаретний друк (шовкографія) - це високотехнологічний вид друку, який застосовується у різних областях діяльності. Свою назву «шовкографія» цей спосіб отримав через патентний процес трафаретного друку, виданого в 1907 році під англійською назвою «Silk screen printing» - друк через шовкове сито.

За допомогою шовкографії можна надрукувати плакати величезних розмірів або здійснити друк на сувенірній продукції. Завдяки особливостям технології, шовкографія дозволяє наносити зображення, практично, на будь-які матеріали (при цьому повинна бути підібрана відповідна фарба) і поверхні будь-якої форми. На сьогодні, трафаретний друк застосовується не тільки в поліграфії, але і в текстильній, електронній, автомобільній, скляній, керамічній та інших галузях промисловості.

Технологія трафаретного друку

Вид друку, при якому нанесення фарби на матеріал виробляється через наскрізні отвори спеціальної друкованої форми, які є сіткою. Крізь її осередки за допомогою гумового полотна (ракеля) продавлюється друкарська фарба. Однією із особливостей шовкографії є ​​можливість отримувати товстий барвистий шар від 10-12 до 500 мкм і більше (наприклад, для офсетного друку барвистий шар складає всього 1-2 мкм).

Трафаретний друк в друкарні Тріада-М

У друкарні Тріада-М шовкографія широко застосовується для друку візиток, бланків, наклейок, листівок, конвертів, папок, пакетів, пластикових папок (з активованим шаром), а так само іншої представницької та ділової продукції. Її можна застосовувати для додаткової обробки продукції в комбінації з офсетним друком, тисненням фольгою, конгревним тисненням і ін.


похожие статьи

Термотрансферний друк — це процес перенесення зобр..
Калібрування екрану комп'ютера
Калібрування екрану є важливим етапом в налаштуван..
Виробництво поліетиленових пакетів на замовлення
Пакети з логотипом компанії - найпотужніший реклам..
Вимоги до макетів для офсетного друку
Перед початком роботи над оригінал-макетом потрібн..
Замовити бірки для швейного підприємства
      Бірка – це візитівка торгової..
Паперові пакети
Паперові пакети використовуються у різних ситуація..
Поліграфічні послуги
Описує поняття поліграфії як галузі, поліграфічних..
Друк на футболках
Подготовка дизайна для печати на ткани требует спе..