Доставка по всій території України
прийом замовлень

Термотрансферний друк

Термотрансферний друк — це процес перенесення зображення у вигляді термотрансфера на матеріал через проміжний носій (ним може бути плівка або папір) на тканину або іншу поверхню під дією температури та тиску.

Типография Триада-М

Термотрансферний друк на тканині

Термотрансферний друк на тканині виконується в два етапи: запечатування та закріплення.

Спочатку дзеркальне відображення майбутньої картинки друкується на термотрансферного папері, стійкої до високих температур. Далі тканину і папір зверху кладуть на плиту термопресса, притискають та нагрівають до 180 ° С кілька секунд. Після всього цього папір знімають, а на виробі залишається надрукований малюнок.

Приклади термотрансферного друку на тканині або термоперенос на футболки можна подивитися на сайті.

Типография Триада-М

Переваги термотрансферного друку

Незважаючи на гадану простоту у виробництві, цей спосіб має багато переваг, тому користується попитом. Термотрансферний друк особливо вигідний, коли необхідно перенести зображення на складний матеріал. Трансфер можна закріпити на практично будь-якій поверхні, навіть якщо це льон, мішковина або інші тканини, складні для запечатування іншими способами.

Основні переваги використання термотрансферного друку:

  • виготовлення трансферів і нанесення їх на тканину займає небагато часу;
  • відмінна передача кольору;
  • відносно невисока вартість;
  • підходить для невеликого тиражу.

Термотрансферний друк на одязі

Термотрансферний друк часто використовується для брендування одягу. Емблеми-наклейки — атрибут корпоративного одягу, їх часто можна побачити на фартухах, комбінезонах або футболках працівників сервісних підприємств, закладів громадського харчування або інших компаній.

Термотрансферні наклейки легко нанести, вони міцно тримаються на одязі і при цьому не вимагають особливої ​​уваги в процесі прання.

Термотрансферний друк підходить як для крою так і для готового одягу, особливо, для кишень та інших дрібних деталей виробу.

 
 Популярні термоаппликації для взуття. Виробники спортивного і домашнього взуття часто використовують їх для додаткового оздоблення.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Що таке трафаретний друк Трафаретний друк (шовк..
Сублімаційний друк — це процес нанесення фарби, пр..