Доставка по всій території України
прийом замовлень

Як створити успішний стартап у виробництві одягу

Як створити успішний стартап у виробництві одягу

     У суспільстві надлишкового виробництва і споживання матеріальних благ дуже важко пробитися з новою ідеєю. Практично все вже було. Як же знайти свого покупця? Зберегти його в подальшому?

     Формула лояльності до бренду постійно шукається власниками торгових марок, мереж, виробниками всіх рангів. Дизайнери, технологи, маркетологи - в постійному пошуку. Виробники одягу знаходяться в особливо складній ситуації. Безліч тканин, тенденцій моди, технологій широко використовується у виробництві щорічних колекцій! Споживач губиться у всьому цьому різноманітті. Ось чому так важливо привернути його увагу приналежністю одягу того чи іншого бренду.

     З чого складається уявлення про бренд?

     Перш за все, це яскрава легенда. Чудова історія про те, як творці усвідомили необхідність його існування, що стало причиною, хто надихнув їх на творчість, хто стояв біля витоків. Для консервативних покупців часто має значення вік бренду, а молодь із задоволенням стає на сторону стартапів і дорослішає разом із ними. Щоб закріпитися на ринку дизайнери бренду багато уваги приділяють не тільки розробці колекцій одягу, але і цілісного сприйняття образу бренду, починаючи від бирки і закінчуючи упаковкою для одягу або аксесуарів надаючи їх точкам оффлайн продажів, супроводжуючи колекції гарно оформленими каталогами та рекламою.

     Замовити оригінальні бирки для торгової марки можна в друкарні Тріада-М. Тут вибір є: від найпростіших картонних бирок до ламінованих, з вибірковим лаком, від бирок з тисненням логотипу до бирок ВІП-класу на дизайнерському папері. Виробники бирок завжди поділяться цінною інформацією і нададуть пораду, які матеріали краще використовувати для досягнення бажаної мети.

     Тут же можна замовити упаковку для товару. Друкарня запропонує пакувальні коробки для одягу, упаковку для наборів одягу, різні обичайки, брендовані стрічки, пакувальний папір. Для створення образу солідної торговельної марки рекомендується разом із одягом надавати брендовані пакети.

     Замовити пакети з логотипом можна з поліетилену, а можна і з більш екологічних матеріалів. Паперові пакети з мотузковими ручками коштуватимуть дорожче, але і виглядають вони більш вишукано. Картонні пакети з ручками-стрічками ще цікавіше, але зазвичай їх виробництво буде ще дорожчим.

     Останнім часом ринок заполонили крафт-пакети з логотипом білого або бурого кольору. Звичайно, вони менш зносостійкі, але функцію брендованої упаковки теж виконують добре. Вибір варіанту пакету визначається, перш за все, вартістю самого товару. Чим він дорожчий, тим більше дизайнерський пакет може дозволити собі виробник.

     Зауважимо, що вартість поліграфічної продукції буде залежати, в першу чергу, від тиражу. Тому брендам на початковому етапі доводиться так важко.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Як замовити упаковку для товару
Важливість зовнішнього вигляду продукції для залуч..
Нанести зображення на тканину можна різними способ..
Календар квартальний настінний 2024 купити
Календар квартальний трехблочний настінний – найбі..
Купити картонні бірки
Картонна бирка для одягу - важливий елемент загаль..
Виробництво поліетиленових пакетів на замовлення
Пакети з логотипом компанії - найпотужніший реклам..
Картонна бирка - візитка товару.
Бірки для ювелірних виробів Бірки для ювелірних..
Виробництво упаковки для білизни на замовлення
Незабаром новорічні свята. І звичайно, хочеться пр..
Паперові пакети
Паперові пакети використовуються у різних ситуація..
Чому саме в нас треба замовити поліграфію
Нам є, що запропонувати практично кожному бізнесу...
Пропозиції для виробників одягу
Типография Триада-М гарантирует соблюдение фирменн..