Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МПакети


Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте


Ні що так не відображає корпоративний стиль, як пакет для продукції або пакет для товару. Давайте розберемо цей маркетинговий інструмент докладніше. В першу чергу необхідно визначитися в самій формі пакета. Вибрати який пакет буде упакований ваш товар дуже важливо. Ви не станете чинити опір з думкою що для дорогих товарів, брендових речей Вам навряд чи підійде пакет майка. Якось не статусно виглядає товар за 1000 доларів в такому, скажемо, не дуже серйозному пакеті. Для таких товарів краще використовувати паперові пакети або крафт пакети.

Нами спеціально був розроблений пакет для ювелірних виробів.

І так продовжимо огляд - які ще бувають пакети. Для пиємного, нехай навіть не дуже дорого подарунка можна використовувати подарункові пакети. Логотип і сама якість такого картонного пакета підкреслить стиль вашої компанії і додасть вартості подарунку.

Ну і як же, нашим продуктовим торговим мережам, обійтися без згадки про паперові або поліетиленові пакети в при касовій зоні. Надрукуйте ваш логотип і ваші контакти, додайте популярні товари або товари по акції, і зростання обороту вашої продукції не змусить себе чекати. Всім власникам кав'ярень і невеликих ресторанів, для упаковки страв або фаст фуду підійдуть паперові пакети з логотипом. Приємно бачити ваші контакти і логотип на упаковці в руках кур'єра, який поспішає по вулиці повз перехожих. Звертаючи увагу на себе помітним логотипом вашої компанії.