Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МВиди упаковки для товару


Коробки для товару

Упаковка товару - необхідна умова його успішного продажу, основний маркетинговий інструмент комунікації виробника з покупцем. У сучасному світі існує безліч різних видів упаковки, і ця тема продовжує розвиватися. Упаковка товару стає все більш індивідуальною, її питома вага у вартості продукції збільшується. Якщо раніше кондитерські вироби продавалися в груповій упаковці, то зараз ви можете зустріти на полицях точок продажів популярні тістечка макарони в коробочці, упаковані по одній або 2 шт. 

Покупець вимагає все більшої кастомізації упаковки, інакше товари можуть залишитися на полицях магазинів, втратити свій зовнішній вигляд, пропустити гарантійний термін використання. Картонні коробки саме для цього.

Друкарня Тріада-М Хмельницький пропонує такі види упаковки товару:

- картонна упаковка, до якої відносяться, перш за все, коробки, обичайки, та інші індивідуальні картонні конструкції;

- пакети або конверти з паперу або поліетилену;

- різні види пакувального паперу для загортання товарів (обгортковий папір, тіш'ю).

Додатковими елементами упаковки слугують етикетки, наклейки (стікери).

За їх допомогою можна персоналізувати готові види упаковки (банки, пляшки, білі коробки, коробки з крафт-картону , білі або чорні коробки та ін.).

Коробки з картону - найбільш часто використовуваний вид упаковки товару. За їх допомогою легко презентувати товар покупцеві найкращим чином.

Вони зберігають форму і експлуатаційні властивості товару, а також за допомогою грамотного і креативного дизайну дозволяють йому виділитися серед конкурентів.

Коробки з мікрофгори можуть використовуватись в якості транспортної тари.

Крафт пакети

Пакети найчастіше використовуються в магазинах та інших точках продажів. Вони завершують процес покупки, але продовжують комунікацію з покупцем і його оточенням, нагадуючи про торгову марку ще багато разів. Завдяки цьому, пакети виконують роль ефективного рекламного носія, і в більшості випадків на них не варто економити. 

Пакувальний папір з розвитком технологій частково втратив свої позиції, поступившись місцем іншим видам упаковки. Але в той же час продовжує залишатися додатковим засобом, особливо у випадках її брендування. Частково його замінили крафт пакети. Такіпакети з логотипом точно притягнуть увагу до товару.

Використовуйте будь-які види упаковки грамотно, і ваша продукція не залишиться непоміченою покупцями!