Доставка по всій території України
прийом замовлень

Коробки для пакування товарів

Коробки для пакування товарів

          Щодня в друкарні Тріада-М виготовляють коробки для пакування різних товарів. Виробники усвідомлено вибирають саме цю поліграфію, оскільки її досвід роботи – понад 25 років – означає отримання, свідомо, якісного результату. Завдяки цьому, замовники працюють з нами на постійній основі розширюючи асортимент продукції, що випускається.

      Виробничі потужності друкарні Тріада-М заточені під виробництво картонної упаковки, бирок, етикетки. А власний відділ дизайну допомагає замовнику визначитися із зовнішнім виглядом та фірмовим стилем поліграфії. Ми постійно комбінуємо різні матеріали та технології. Адже зараз дуже потрібні коробки з мікрогофрокартону з картонною обічайкою, коробки з вклеєним пластиковим віконцем, коробки з вибірковим УФ-лаком або гліттером, з тисненням фольгою, коробки з магнітами.

    Обладнання автоматичного склеювання дозволяє запропонувати замовнику коробки з поклейкою бокової сторони, коробки кришка-дно з поклейкою 2-х сторін одночасно, склеювання на 3 точки - конструкція автодно, склеювання бічних сторін коробки по діагоналі.

      Подарункові коробки практично завжди вимагають додаткового оздоблення: лакування, ламінації, фольгування та ін. Тому виготовлення подарункових коробок на замовлення в Тріада-М – правильне рішення. Це можуть бути стандартні універсальні коробки – експрес упаковка (еко крафт) або виготовлені на замовлення ексклюзивні фірмові коробки з індивідуальним дизайном. Все залежить від бюджету, відведеному на виготовлення упаковки, та тиражу.

      Коробки з повнокольоровим друком, виготовлені офсетним способом, або графічним друком трафаретним способом. Менеджери західної друкарні підберуть найбільш вигідний варіант для кожного замовника. Коробки подарункові можна додатково прикрасити обічайкою з дизайнерського картону, стрічками, наклейками.

      Фабрика з виробництва картонної упаковки розташована у Хмельницькому - це захід України, теріторія без бойових дій.Приймаємо замовлення на виготовлення упаковки в Україні, а також експортуємо в країни Євросоюзу.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Картонна коробка, виробництво упаковки
Картонна упаковка набула широкого поширення невипа..
Коробка подарункова - перше торкання з клієнтом
Коробка може бути традиційної форми: квадратна; пр..
Картонні коробки з віконцем - новий тренд в упаковці
Картонна коробка тримає форму і зберігає товар від..