Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МДекоративні биркиБірки для товарів спонукають споживача швидко прийняти рішення про покупку. Ось чому вони просто зобов'язані виглядати стильно, а також містити всі необхідну інформацію. Позначення на бирках досить стандартні. Зазвичай, це логотип торгової марки, сайт виробника, штрих-код, розмір виробу, артикул, умови експлуатації і т.п. Для кріплення на товарах використовують голчастий пістолет для бирок і пластиковий з'єднувач, стрічки, шнури, шпильки, люверси.

Декоративні бирки Хмельницький від виробника Тріада-М на замовлення можуть бути будь-якої форми і розміру. Картонні бірки на одяг ми пропонуємо партіями будь-якого розміру. Крафт бирка, розмірна бирка, тканинні бірки для одягу Україна, паперові ярлики для одягу - це все позиції нашого виробництва. Зачасту замість бирок замовляють етикетки

В Тріада-М також можна купити картонні бирки для одягу зі складу Київ, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль та інших. Поліграфія Хмельницький - це Тріада-Ь.