Доставка по всій території України
прийом замовлень

Як надрукувати картонну упаковку для свого товару

Як надрукувати картонну упаковку для свого товару

Оформлення продукції має значення для залучення потенційних клієнтів. Демонстрація товару впливає успішність продажів, тому грамотний підхід до замовлення картонної упаковки просто необхідний.

Процедура виготовлення картонної упаковки та коробок для тортів, цукерок, годинників, сувенірів, парфумерії, подарункових наборів та інших товарів аналогічна. Спочатку необхідно визначитися з каналами продажу товару – інтернет-магазин, торгові мережі, заклади громадського харчування, базар та інші. Картонне упакування: основні вимоги.

Виготовлення картонної упаковки на замовлення проводиться з урахуванням таких нюансів: вага вмісту; розміри товару; особливості розташування продукції; особливості транспортування товару Характеристики вмісту визначають вимоги до товщини картону, його марки та жорсткості. Для деяких видів товарів потрібно виготовити внутрішні вкладки для надійної фіксації. Також замовити упаковку з картону можна з віконцем, подарункову, групову, пенал, кришку-дно та інші види. Розробка дизайну пакувальної продукції .

Можливо замовити виготовлення картонної упаковки з логотипом, з печаткою, дизайнерського картону, з біркою. Виробник може надати свій логотип або замовити його розробку безпосередньо у друкарні. Потрібно визначитися зі схемою друку та захисним покриттям матеріалу. Якісний друк, логотип, бирка допоможуть витримати фірмовий стиль, забезпечать захист від підробки, а спеціальне захисне покриття покращить зовнішній вигляд виробу. Для створення індивідуального дизайну картонної упаковки застосовуються спеціальні типографічні ефекти – різні види тиснення, ламінація, УФ-лак для покриття та інші способи.

Додаткові нюанси виготовлення картонної упаковки.

Коробочки для ювелірної продукції, подарункова упаковка та коробки vip-сегменту мають наголошувати на унікальності товару. Для їх виготовлення може використовуватися дизайнерський картон, комбінація кількох матеріалів.

Дуже зручні у використанні самозбірні коробки. Вони зберігаються у розгорнутому вигляді та займають мінімум місця на складі. За рахунок спеціальної конструкції такі коробки збираються при необхідності швидко і просто. У деяких випадках це досить простий дизайн упаковки обічайки або пеналу, в інших випадках необхідна складна креативна конструкція.

Завод картонної упаковки на заході України використовує технологічні рішення, що дозволяють виготовляти продукцію високого класу. 

Інноваційні рішення у виробництві упаковки з картону дають можливість виготовляти вироби з урахуванням характеристик вмісту, переваг замовника та передбачуваного бюджету.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Порада: як правильно замовити візитки?
Якщо ви вирішили замовити візитки, то, в першу чер..
Як підготуватися до участі у виставці
Кожна виставка - це чудова нагода розповісти ділов..
Брендовані канцтовари
Незабаром новорічні свята. І звичайно, хочеться пр..
Виготовлення упаковки на замовлення
      Виготовлення упаковки на замо..
Коробки для пакування свічок  та мила ручної роботи
Дуже модним сьогодні є напрямок бізнесу - виготовл..
Виробництво коробок з індивідуальними розмірами
Функція такого додаткового елементу – утримати про..