Доставка по всій території України
прийом замовлень

Брендовані канцтовари

Брендовані канцтовари

          Брендовані канцтовари практично завжди є чудовим подарунком партнерам по бізнесу та колегам по роботі. Вони демонструють добрі дружні стосунки, та додаткову увагу, бажання бути поруч у ході виконання важливих виробничих завдань.

До таких предметів насамперед належать:

      Для того, щоб красиво презентувати такі сувеніри, їх пакують у брендовані подарункові коробки, пакети, маленькі коробочки для подарунків, фірмовий пакувальний папір, спеціальні подарункові конверти. В деяких випадках використовують упаковочний крафт папір або крафт коробки із додаваннім фірмових наклейок, стрічок з логотипом.

     Зазвичай, таке сувеніри роблять на замовлення із суворим дотриманням вимог фірмового стилю компанії. Тільки в такому випадку подарунок виглядає стильно і асоціюється з фірмою, яка його подарувала.

      Поліграфічна компанія Тріада-М більше 25 років займається виробництвом брендованих канцтоварів, фірмової упаковки, нанесенням логотипів на будь-які види рекламно-сувенірної продукції. Тут ви знайдете повний спектр послуг з друку логотипів офсетним, трафаретним та цифровим способами.

Ми друкуємо на папері, пластиці, металі, склі, тканині, нетканих матеріалах, шкірі, дерев'яних поверхнях. Проводимо тиснення фольгою, висікання та інші післядрукарські види робіт.

     Досвідчені дизайнери підбирають технологічні способи брендування, поєднання їх на різних матеріалах. Тому маркетологи прагнуть замовити подарунки з фірмовою символікою саме в поліграфії Тріада-М, знаючи, що отримають саме те, що потрібно.

Щоб замовити брендовані ділові сувеніри, заходьте до нас на сайт, пишіть у Facebook та Instagram, дивіться наші огляди у Youtube.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Як підготуватися до участі у виставці
Кожна виставка - це чудова нагода розповісти ділов..
Як підготувати подарунок партнерам по бізнесу
Незабаром новорічні свята. І, звичайно, хочеться п..
Як надрукувати картонну упаковку для свого товару
Оформлення продукції має значення для залучення по..
Тиснення фольгою
 Послуги тиснення фольгою на постійній основі..