Доставка по всій території України
прийом замовлень

Як підготувати подарунок партнерам по бізнесу

Як підготувати подарунок партнерам по бізнесу

Незабаром новорічні свята. І звичайно, хочеться проявити увагу і подбати про новорічні привітання.

За правилами етикету для цього, як мінімум, використовується вітальна листівка. Зараз існує багато можливостей замовити новорічну листівку з урахуванням особливостей фірмового стилю з дизайнерських матеріалів. Листівка з тисненням логотипу або новорічних побажань одразу привертає увагу, демонструє хороший смак відправника.

Погодьтеся, цифрові привітання в месенджерах або на електронну поштову скриньку вже стали поганим тоном і сприймаються як спам. Справжня гарно зроблена листівка завжди викликає добрі почуття, і приємні тактильні відчуття.

Якщо ви хочете підготувати більш істотний подарунок, зверніть увагу на корпоративні щоденники або фірмові блокноти. Це традиційний діловий аксесуар. Замовити щоденник з логотипом потрібно заздалегідь, щоб одержувач подарунка зміг ним користуватися вже з перших днів нового року. Найчастіше, люди вважають за краще використовувати датований щоденник, в якому проставлені дати майбутнього року.

У ньому легко орієнтуватися, тому що записи робляться абсолютно впорядковано. Такий щоденник використовують як керівники і менеджери, так і секретарі, адміністратори, лікарі, тобто люди тих професій, які роблять щоденні записи в процесі роботи.

У разі, якщо замітки потрібно робити час від часу, краще купити недатований щоденник, на обкладинці якого не буде вказано рік, а внутрішній блок його містить спеціальні віконця для проставлення дати.

Брендування щоденників можна замовити в друкарні Тріада-М. При цьому логотип і будь-яка додаткова інформація може бути нанесена різними способами: друк фарбою будь-якого кольору, тиснення фольгою (зазвичай золотою або срібною), блінтовое тиснення (без фольги). Грамотно підібрати варіант брендування і розробити макет допоможуть фахівці нашого підприємства. А також, запропонують варіант упаковки щоденника в подарункову коробку.

Можна взагалі підготувати цілий набір брендованих канцтоварів:

  • блоки для нотаток;
  • ручки з логотипом і спеціальні подарункові футляри до них;
  • олівці з логотипом;
  • фірмові календарі: настільні, настінні, кишенькові;
  • брелоки-рулетки;
  • фірмові блокноти;
  • зарядні пристрої;
  • флешки.

Можна в якості подарунків використовувати солодощі: цукерки, шоколад, пряники, варення. Для цього рекомендується їх упакувати в красиві подарункові коробки і додатково прикрасити стрічками з логотипом або бирками з побажаннями.

А різні дрібні сувеніри, такі як запальнички, попільнички, кубарики можна замовити із логотипом і дарувати при нагоді.

Набір подарунків бажано покласти в фірмовий пакет при бажанні додати пляшку шампанського. Алкогольні напої також можна брендувати. Для цього ми пропонуємо зробити етикетку для шампанського або іншого напою. Фірмова коробка для алкогольних напоїв також буде хорошим рішенням.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Вітання з Новим роком!
Порадуйте своїх клієнтів, постачальників та співро..
Брендовані канцтовари
Незабаром новорічні свята. І звичайно, хочеться пр..
Термінова поліграфія в Хмельницькому
Замовити та надрукувати поліграфію в Хмельницькому..