Доставка по всій території України
прийом замовлень

Виготовлення упаковки на замовлення

Виготовлення упаковки на замовлення

      Виготовлення упаковки на замовлення Україна – спеціалізація друкарні Тріада-М. Маючи багатий досвід у цьому напрямку, ми розуміємо, що саме потрібне клієнту. А значить, допоможемо вирішити проблему упаковки товару найкращим способом.

      Виробництво упаковки здійснюється на обладнанні з використанням якісних матеріалів. Ми пропонуємо друк на картоні, ПВХ, кальці, дизайнерських картонах, використовувати поєднання матеріалів (віконця з ПВХ у картонних коробках та ін.).

      Виготовлення коробок на замовлення – складний технологічний процес, що вимагає активної співпраці замовника та друкарні.

      Конструкція упаковки повинна враховувати всі особливості товару: розмір, форму, вагу, умови зберігання, зручність використання, способи реалізації, властивості (тендітний, м'який та ін.). Конструктор упаковки розробляє її форму після інтерв'ювання замовника з усіх неясних моментів.

      Дизайн коробок має враховувати побажання клієнта, вимоги фірмового стилю, модні тенденції. Дизайнер друкарні також з'ясовує очікування замовника від зовнішнього вигляду упаковки, щоб за кілька днів запропонувати найкращий варіант.

      Кольоровий друк проводиться на офсетних верстатах або цифровому обладнанні, графічний - на трафаретному та обладнанні для тамподруку. Лакування, ламінування, висікання конструкції упаковки, тиснення фольгою, склейка - це складні технологічні процеси, які проходить картонний лист після друку, щоб у результаті вийшла фірмова коробка. Таким чином, стає зрозумілим, з чого складається ціна упаковки.

     В першу чергу, ми пропонуємо замовити упаковку оптом. Деякі види коробок – у роздріб. Білі коробки або крафт коробки завжди є на складі друкарні в різних розмірах. У першу чергу, це упаковка для вуличної їжі, але є і гарні подарункові коробочки, або коробки з креативним універсальним дизайном.

Виробництво упаковки та коробок із картону на замовлення Україна: Хмельницький, Київ, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Кременчук, Суми, Чернівці, Тернопіль, Вінниця.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Як замовити упаковку для товару
Важливість зовнішнього вигляду продукції для залуч..
Купити картонні бірки
Картонна бирка для одягу - важливий елемент загаль..
Як надрукувати картонну упаковку для свого товару
Оформлення продукції має значення для залучення по..