Доставка по всій території України
прийом замовлень

Іміджева продукція замовити


             Що таке рекламна продукція? Навіщо вона потрібна? Чому для неї виділяють чималі бюджети підприємства будь-яких напрямків діяльності?

              Рекламна продукція має на меті підкреслити імідж і репутацію підприємства. Статутом, в якому прописані основні правила використання логотипу, фірмовий стиль і візуальне оформлення рекламної продукції є брендбук. Технічно грамотно складений бренд бук створює умови  для друкарень і рекламних агентств в подальшому якісно виготовити всі види рекламної продукції.

Іміджева рекламна продукція складається з наступних видів:

  • друкована рекламна продукція - ліфлети, флаєри, каталоги та ін .;
  • рекламно-сувенірна продукція-бізнес-сувеніри;
  • візуальна рекламна продукція - банери, постери, сіті-лайти, прапори.

              Розробка макетів рекламної поліграфічної продукції зазвичай починається з вивчення фірмового стилю і правил його використання. Ми пропонуємо дизайн рекламної продукції та її виробництво з урахуванням цільової аудиторії, рекламних акцій, бюджету на рекламу.

              Рекламна продукція для промоакцій - один з основних напряків створення позитивного іміджу бренду у споживачів. Сюди включають будь-які роздавальні матеріали - від флаєрів і каталогів до різного роду ділових сувенірів, використання яких в повсякденному житті буде нагадувати про рекламодавця та продукцію його торгової марки.

              Рекламно сувенірна продукція це канцтовари з логотипом торговельної марки (ручки, олівці, блокноти, блоки для записів, лінійки, рулетки, ділові щоденники, флеш накопичувачі, зарядні пристрої), різні брендовані сувеніри для домашнього використання і відпочинку (календарі, магніти, брелоки, запальнички, попільнички, рушники, пледи, термоси, фляги, чашки, набори посуду, парасолі, ялинкові прикраси) і ще багато інших товарів, які приємно отримати діловим партнерам і покупцям.

              Сувенірна рекламна продукція на замовлення пропонується фірмою Тріада-М в широкому асортименті. Ми забезпечимо вигідні ціни на рекламну продукцію, а також доставку в будь-який регіон України і за кордон.