Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-М Колориметричні послуги

Типография Триада-М

Якщо ви хоч раз стикалися з необхідністю точно підібрати колір на комп'ютері по надрукованому зразку або за кольором реального об'єкта, то вам відомо, як буває непросто це зробити вручну ("на око")! Однак будь-який колір можна виміряти за допомогою спеціального приладу! За кілька секунд можна отримати точну рецептуру для його повторення в потрібній колірній моделі або підібрати стандартний колір поліграфічної фарби, максимально близький до зразка. Пропонуємо скористатися нашими послугами по апаратному виміру і підбору кольору.

Типография Триада-М

За допомогою спектрофотометра ми можемо виміряти як колір реальних об'єктів або відбитків, що відбивають світло, так і об’єктів, що самі випромінюють світло (монітори, лампочки, спалахи і т.п.) з отриманням звіту про якість світла, його інтенсивність та спектр. Оптична система спектрофотометру (45° / 0°) не дозволяє точно вимірювати колір поверхонь з високою здатністю відбивати світло: фольга, метал, дзеркала і т.п. Розмір однорідного поля для вимірювання кольору повинен бути не менше 4х4 мм.

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ, грн. (без ПДВ)
Колометричні послуги
Профілювання планшетних сканерів (для зразків на відбиття світла) 350

Вимірювання та аналіз параметрів освітлення та спалахів (яскравість, колір, спектр, якість світла…).

Підбір фарби за шкалою PANTONE® або HKS® відповідно до зразку або за цифровими координатами кольору. Точне вимірювання кольору зразків (окрім поверхонь з високою здатністю відбивати світло: фольга, метал, дзеркала і т. п.), аналіз та порівняння окремих кольорів.

Оцінка стабільності кольоровідтворення друкарських пристроїв (придатність до профілювання).

Лінеаризація, інструментальне визначення поканальних і загальних лімітів подачі фарби, підбір оптимальних параметрів або корекція рівня та способу генерації чорного при створені CMYK профілів. Профілювання лазерних, широкоформатних принтерів, плотерів та інших CMYK пристроїв, що використовують спеціалізовані растрові процесори (RIP).

250 грн/год (мін. 30 грн)
Повне колометричне налаштування друкарського комплексу
Налаштування, калібровка та профілювання одного монітору, профілювання принтеру (RGB) та консультація спеціаліста по роботі з кольором 1100
Виїзд до замовника

По місту Хмельницькому1

200

По місту Хмельницькому, за умови доставки спеціаліста на місце і назад в офіс власним транспортом

100

Виїзд до замовника за межі міста Хмельницького

за домовл.
Віддалені колометричні послуги
Віддалене виготовлення профілю для RGB принтеру під один вид паперу (замовник самостійно роздруковує, привозить або висилає роздруковані тест-карти до нас в офіс)2 500
Сума авансової оплати при використанні системи попередньої перевірки якості колірного профілю3 100
Вимірювання та надання результатів зчитування колірних шкал, що створені безпосередньо для вимірювання приладом i1Pro в режимі сканування рядків 10 грн/рядок (мін. 100 грн)
Вимірювання окремих кольорів (реальних об’єктів або відбитків) з наданням вихідних даних зчитування спектрофотометру. Мінімальний розмір рівномірного поля одного кольору 4х4 мм. 3 грн/зразок (мін. 50 грн)

__________________________________________________________

1За бажанням ви можете самостійно привезти свій ноутбук, монітор або принтер до нас в офіс на калібрування (лише після попереднього узгодження!). За умови, що монітор підключено до вашого комп’ютера через аналоговий інтерфейс VGA (кабель з синім роз’ємом), то разом з монітором обов’язково потрібно привезти і системний блок комп’ютера, а також клавіатуру, мишку і всі кабелі, що необхідні для його підключення. Якщо ваш монітор підключено до комп’ютеру через цифровий інтерфейс (DVI, HDMI або DisplayPort), привозити системний блок не обов’язково, а встановлення колірного профілю в операційну систему та налаштування програм виконується замовником самостійно, або з допомогою спеціаліста через інтернет з використанням програми віддаленого доступу TeamViewer (ви можете завантажити безкоштовну версію цієї програми тут: http://www.teamviewer.com).

2 За допомогою докладної інструкції замовнику необхідно самостійно розібратися в послідовності дій, що необхідні для правильної роздруківки тестових шкал і передати їх до нас в офіс. Вся відповідальність за правильність роздруківки тестових шкал (що безпосередньо впливає на якість результату) лежить на замовнику! Можливе надання консультації і допомога фахівця (з використанням програми віддаленого доступу TeamViewer) у виборі оптимальних налаштувань принтера і програм для друку тестових шкал.
3 При внесенні авансу діє система попередньої перевірки якості колірного профілю. Для перевірки будь-яке тестове зображення замовника (або наше власне тестове зображення) перетворюється в отриманий колірний профіль і передається замовнику для роздруківки. Друк необхідно виконувати так само і з такими-ж налаштуваннями як це відбувалося при роздруківці тестової шкали. Якщо результат друку влаштовує замовника, то сам профіль буде переданий після повної оплати роботи.
&a