Доставка по всій території України
прийом замовлень

Де купити бирку на одяг гуртом?

Де купити бирку на одяг гуртом?

     Звичайно ж у нас, в друкарні «Тріада-М». Адже ми їх вже виготовили мільйони примірників і тисячі різновидів. На будь-який смак, що тільки побажаєте. Головне, визначитися з власними цілями і можливостями.

      А для цього поспостерігайте, які бирки використовують інші виробники одягу. Які з них вам подобаються, а що хотілося б зробити по-своєму. Як виглядають ярлики на одязі. Проаналізуйте свою цільову аудиторію за віком, звичкам, стилю життя, перевагам. На підставі такого аналізу можна робити припущення, яка бирка приверне увагу саме вашого покупця і стане невід'ємною частиною образу товару, що продається.

     Щоб купити ярлики для одягу з логотипом своєї торгової марки, потрібно спочатку розробити макет, підібрати колірну гаму, необхідні матеріали. Фахівці нашої друкарні охоче нададуть вам широкий вибір всіх перерахованих опцій. Зазвичай, наші клієнти роблять замовлення картонних бирок в комплекті з текстильними ярликами, на яких за допомогою спеціальних символів відображається інформація по догляду за виробом, склад матеріалів. Можемо зробити брендовану стрічку для бирки.

     На підтримку торгової марки ми також пропонуємо замовити картонну упаковку і брендований пакет. Такий комплект матеріалів обсолютно необхідний для якісного надання торгової марки в магазинах, мережах, фірмових бутиках. Дуже часто покупець керується емоцією при придбанні товару, уважно вивчаючи при цьому ярлики на товар, які переконають його в скоєнні правильного вибору. Тому якісні текстильні вшивки, стильні бирки стають не менш важливим фактором при покупці, ніж зовнішній вигляд товару і його експлуатаційні властивості. Це в першу чергу стосується продажу одягу. Бірки на дизайнерському папері, ламіновані бирки, бирки з тисненням золотом або сріблом, фігурні ярлики, бирки зі шкіри, ярлики з тканини, жакардові ярлики, товсті бирки з картону, крафтові бирки - ось неповний перелік пропозиції нашої друкарні Тріада-М по темі бирки замовлення.

     Сарафанне радіо вдячних клієнтів призводить до нас нових замовників. А зробивши замовлення на бирки одного разу, ви обов'язково оціните рівень клієнтської підтримки та залишитеся з нами надовго.

      Виробничі потужності друкарні розташовані у західній частині України – м. Хмельницький. Ми активно співпрацюємо із замовниками з усіх областей України: Київ, Вінниця, Суми, Полтава, Кременчук, Кропивницький, Житомир та ін.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Як замовити упаковку для товару
Важливість зовнішнього вигляду продукції для залуч..
Купити картонні бірки
Картонна бирка для одягу - важливий елемент загаль..
Картонна бирка - візитка товару.
Бірки для ювелірних виробів Бірки для ювелірних..
Замовити бірки для швейного підприємства
      Бірка – це візитівка торгової..