Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МУпаковка для ювелірних виробівУпаковка для ювелірних виробів створює додаткове приємне враження про прикрасу.

Найбільш бюджетний спосіб упаковки - картонна упаковка для ювелірних виробів. Це різні коробочки, футлярчики, виконані з картону з друком або дизайнерського картону. Їх призначення - забезпечити збереження виробів в процесі транспортування, надати їм додатковий об’єм. Хоча, якщо проявити творчий підхід, то така упаковка також може виглядати дорого.

Ексклюзивна упаковка для ювелірних виробів дозволяє підвищити імідж торгової марки виробника або магазину, який продає ювелірні прикраси. Подарункова упаковка для ювелірних виробів повинна створювати вау ефект, тому при її виготовленні на замовлення бажано не економити.

Упаковка для біжутерії також важлива. І вона не повинна розчаровувати покупця. Іноді саме завдяки упаковці для прикрас, можна зрозуміти, наскільки ексклюзивний виріб ви купуєте. Ми пропонуємо спеціальні планшети для біжутерії оптом, коробочки для прикрас, упаковку для наборів біжутерії, коробки для діадеми, корони та інші аксесуари для біжутерії. Саме вони можуть стати прикрасою весільної вечірки, дівич-вечора, дня народження.

Не меншим попитом користуються пакети для ювелірних виробів. Такі паперові пакети можна виготовити з крейдованого або дизайнерського паперу, оксамиту і брендувати тисненням фольгою.

Упаковка для ювелірних виробів купити оптом в Тріада-М Київ, Хмельницький, Харків, Дніпро, Львів, Одеса