Доставка по всій території України
прийом замовлень

Виробництво упаковки для білизни на замовлення

Виробництво упаковки для білизни на замовлення

      Виробництво упаковки для білизни на замовлення друкарні Тріада-М постійно вдосконалюється. Коробки для трусів, наборів шкарпеток, упаковка для дитячої білизни із картону цікавої форми приваблюють покупців у магазинах одягу. Завдяки груповому пакуванню швейні підприємства збільшують обсяги продажу. Витрати виробництва картонної упаковки окупаються і приносять додатковий прибуток. А виробництво упаковки для подарункових комплектів дитячого одягу взагалі дуже популярно. Оскільки друзі та родичи батьків малюка намагаються вкласти всю свою любов у придбання гарної коробки із костюмчиком, сукнею або набором до хрестин.

      Друкарня Тріада-М пропонує повний спектр поліграфічних послуг у Хмельницькому. Це друк, висікання картонної упаковки, ламінування, всі види лаку, оздоблення фольгою, вклеювання віконець із ПВХ. Ціна упаковки визначається наявністю всіх перерахованих вище етапів при виготовленні упаковки. Якщо потрібен бюджетний варіант, можна замовити обичайки (паперові або картонні чохли), в які можна запакувати декілька виробів. Часто обичайки використовують для новорічної упаковки товарів. Подарункова упаковка білизни принесе задоволення будь-якому покупцеві.

 Подарункова упаковка для постільної білизни часто використовується виробниками. Бюджетна упаковка виготовляється із мікрогофрокартону. Більш дорогі варіанти упаковки – це палітурний картон, каширований кольоровим папером з друком на замовлення.

Коробка для постільної білизни преміум білизни якості представлена ​​коробкою з магнітом, пластиковим вкладишем, стрічками.

Популярним явищем стає використання коробок для рушників та білизни з пластиковими віконцями. Така картонна упаковка дає можливість розглянути товар не роздруковуючи коробку, що дуже зручно як для покупця, так і для продавця.

Найдешевший варіант упаковки білизни – це прозорий пакет із вкладишем із щільного паперу або картону, на якому розміщується фото та вся необхідна інформація. Замовити такі вкладиші з друком також пропонує поліграфія на заході України Тріада-М Хмельницький.

Ми робимо доставку в Київ, Тернопіль, Чернівці, Рівне, Луцьк, Кременчук, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Лубни, Одеса інші міста.

       Найдешевший варіант упаковки білизни – це прозорий пакет із вкладишем із щільного паперу або картону, на якому розміщується фото та вся необхідна інформація. Замовити такі вкладиші з друком також пропонує поліграфія Тріада-М у Хмельницькому, Києві, Тернополі, Вінниці, Львові, Івано-Франківську, Полтаві, Одесі та інших містах.

     Робимо доставку до регіонів України та за кордон.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Як замовити упаковку для товару
Важливість зовнішнього вигляду продукції для залуч..
Що потрібно врахувати при замовленні друку на тканині
Нанести зображення на тканину можна різними способ..
Як створити успішний стартап у виробництві одягу
 Формула лояльності до бренду постійно шукаєт..