Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МЕтикетки


Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте


Друк етикеток - одна з основних послуг друкарні Тріада-М, поліграфія Хмельницький.

Етикетки широко використовуються в різних галузях промисловості. В залежності від призначення, нами пропонуються різні матеріали для виробництва такої поліграфії. Якщо це етикетки на пляшки з водою, то використовується вологостійкий етикеточний папір, якщо етикетка на шампанське, то вологолугостійка. Сьогодні надзвичайно популярні етикетки на самоклейці. Вони дорожчі, але зручні у використанні, тому що не вимагають застосування клею при нанесенні етикетки на продукцію. Етикетка на пляшку, виготовлена ​​таким чином, виглядає дуже акуратно.

Для надання етикеткам більшої привабливості, їх лакують, вододисперсійним або УФ лаками.

Етикетка із назвою фірми може бути прикрашена тисненням фольгою. Для захисту продукції від підробок при друк етикеток киев застосовуються пантонні кольори або фарби зі спеціальними ефектами.

Термоетикетки - це самоклеючі етикетки, які друкуються на спеціальному рулонному принтері на заздалегідь підготовленому папері або стрічці. Так друкуються стікери зі штрих-кодами, розмірники, додаткові етикетки з перекладом інформації на мову країни, де продається товар, вшивні етикетки для одягу.