Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МЗахисний екран для обличчяЗахисний екран для обличчя від виробника Тріада-М забезпечує високий рівень захисту від вірусів, в т.ч. вірусу Covid-19. 

Особовий екран зроблений з високоякісних гіпоалергенних матеріалів. Абсолютно прозорий пластик забезпечує відмінний огляд. Екран-маска повністю захищає все обличчя. У ній зручно дихати і розмовляти, можна носити поверх окулярів для зору, працювати з клієнтом, в т.ч. за комп'ютером. Зручна м'яка гумка забезпечує хорошу посадку і не здавлює голову. Є регулювання на кнопках за розміром голови: чоловічий і жіночий варіант.

Щиток лицьовій має незначну вагу, тому не створює навантаження на шийний відділ хребта. Він зручний в експлуатації, і може використовуватися протягом усього робочого дня.

Лицьовий щиток легко дезінфікується. Ущільнювальний пружний піноматеріал (НЕ поролон!) Забезпечує ідеальне прилягання до чола, легко миється. Не парить.

Захисна маска для обличчя з ПВХ підходить для використання в медичних цілях, а також в школах, ВУЗах та інших навчальних закладах, в салонах краси, на підприємствах транспорту і в організаціях, де є близький контакт між людьми. Також вона буде корисна на виробництві для захисту очей від попадання дрібних частинок і від пилу, бризків.

Купити захисну маску для обличчя з пластика економічно вигідно, тому що вона може використовуватися багаторазово.

Захисний щиток для обличчя можна купити від виробника на сайті Тріада-М.

Виробництво - Україна. Інструкція по експлуатації додається