Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МСертифікатиВиготовлення подарункових сертифікатів онлайн, а також безпосередньо в офісі друкарні Тріада-М – зовсім нескладне завдання. Завжди ми пропонуємо найкращий варіант виробництва сертифікатів виходячи з бюджету і побажань замовника.

Подарунковий сертифікат на замовлення можна зробити на крейдованому папері або дизайнерському з ефектом перламутру або фактурному, на пластику, додатково прикрасити тисненням фольгою, блінтовим тисненням або друком металізованими фарбами.

Додатково ми можемо запропонувати оригінальний подарунковий конверт, що обов'язково буде позитивно оцінено кінцевим споживачем. Пластиковий подарунковий сертифікат Україна - модний тренд останніх років. Якщо ви захочете прикрасити подарункову карту стрічками або спеціальною символікою, можна передбачити додаткові отвори або установку люверсів.

Сертифікати міжнародного зразка, гарантійні сертифікати, сертифікати безпеки, відзнаки , весільні сертифікати, подарункові картки, подарункові сертифікати на 8 березня, на день святого Валентина, новорічний подарунковий сертифікат - це тільки деякі види поліграфічної продукції, які можна замовити в зразковій друкарні Тріада-М .

Ціна на друк сертифікатів Україна залежить від тиражу: поштучно друкуємо в оперативній поліграфії, а великі партії - офсетним способом.