Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МДрук пластиковых карт


Вартість уточнюйте


      Зробити пластикові картки c індивідуальною інформацією можна, розмістивши замовлення в друкарні Тріада-М. Досвідчені менеджери і дизайнери підберуть матеріал, функціонал такої картки в залежності від призначення і поставлених цілей.

      Щоб замовити пластикові картки для програм лояльності покупців і клієнтів потрібно зпланувати, яку знижку і на якій кількості товарів може дозволити собі продавець. Зазвичай пластикові картки на замовлення роблять 3-х видів - для дисконту 3%, 5%, 10% або 15% в залежності від маржі підприємства. Додатково такі картки можуть мати магнітну смугу для зчитування інформації, ембосування, штрих-код.

Ембосування на пластикових картах виконується золотою або срібною фольгою

      Розмір пластикової картки стандартно 55х85 мм. Хоча ми пропонуємо пластик і меншого розміру з отвором, який використовується в основному як брелок для ключів.

      Також у нас можна виготовити пластикові візитні картки євростандарту 55х85 мм. Основні параметри їх такі, як і у дисконтної карти. Пластикові картки візитки можуть бути двобічними або однобічними. Для більшої оригінальності прізвище та ім'я власника наносимо ембосування.

     Купити пластикові картки пропонуємо в кількості від 100 штук.