Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МКалендарі настільні перекидніКалендар настільний перекидний - найпопулярніший вид календарів.Його використовують практично всі офісні працівники, а також багато людей тримають  такий календар вдома.

Календар перекидний настільний дозволяє якісно розмістити на своїх сторінках рекламну інформацію. Для цього використовуються всі аркуші, яких  зазвичай 6 або 12. У останньому випадку задня сторона аркуша повністю використовується для розміщення рекламних матеріалів. До основних аркушів із назвами місяців часто додають креатину обкладинку, яка додає привабливості.

Основа календаря виготовляється з плотного картону з друком або чистого. У деяких випадках, у календарях ВІП-класу з цією метою  використовують каширований палітурний картон.

Перекидний календар настільний традиційно зшивається на пружину у верхній частині. Розмір якої залежить від кількості перекидних аркушів та товщини паперу для їх друку.

Настільний календар на підставці передбачає виготовлення основи з пластику або дерева. Це так звані "вічні календарі".

Ви можете придбати настільний календар на 2022 рік у друкарні Тріада-М. А можно замовити настільний календар з дизайном згідно фірмового стилю підприємства.

Ви можете роздрукувати свій настільний календар 2022 за власним дизайном або скориставшись дизайнерськими послугами наших фахівців із 20 примірників.