Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МУпаковка HoReCaHoReCa (Hotel, Restaurant, Catering / Café) - загальна назва підприємств сегменту громадського харчування, готельного господарства, сфери послуг.

Останнім часом, сегмент хорека стрімко розвивається. Це стосується як самих підприємств, що продають товари та надають послуги безпосередньо в точках продажу, так і виробників цих товарів, постачальників обладнання, декору, посуду, поліграфії. Упаковка для бургера.

Упаковка HoReCa - один з основних напрямків діяльності друкарні Тріада-М. Паперова упаковка для їжі екологічна, легко переробляється, дозволяє гарно запакувати і презентувати продукт. Оригінальна упаковка для їжі Упаковка для картоплі фрі на виніс формує перше враження про постачальника, тому саме їй варто приділити серйозну увагу.

Брендуються, зазвичай, паперові контейнери для їжі, стакани, пакет, в якому їжа доставляється замовнику. Необхідним доповненням до сприйняття бренду є візуальна реклама в точках продажів, POS-матеріали, фірмовий одяг працівників.

Horeca одноразова упаковка для фаст-фуду Україна - це ланчбокси, коробки для бургерів, суші, ролів, нагетсів, тарілки для хот догів, конуси для картоплі фрі і вафель, термоупаковка для їжі.

Крафтового упаковка для їжі сприймається споживачами саме як екоупаковка Україна, тому що вона виготовляється з крафт-картону бурого з 2-х сторін або тільки з однієї.

Вся харчова упаковка, що представлена ​​в друкарні Тріада-М (постачальники хорека України), є екологічною, тому що виготовляється з сертифікованих матеріалів відповідно до європейських стандартів якості і безпеки використання.