Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МДілові щоденники


Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте


Діловий щоденник з логотипом - відмінний подарунок замовникам, партнерам по бізнесу, співробітникам компанії. Він підкреслить хороші манери дарувальника, його повагу.

Корпоративні щоденники з логотипом замовити в компанії Тріада-М Хмельницький, Київ зовсім неважко. Менеджери підберуть найкращий варіант, відповідний до фірмового стилю клієнта.

Тиснення на щоденниках - традиційний варіант брендування. Дуже елегантно виглядає блінтове (сліпе) тиснення на щоденниках, коли інформація наноситься за допомогою кліше, але без використання фольги. При цьому виходить глибокий відбиток темнішого кольору, ніж основний колір обкладинки. Але не всі обкладинки щоденників підходять для такого нанесення. Тому ми також пропонуємо зробити тиснення на щоденнику за допомогою фольги, зазвичай золотої або срібної. Іноді використовується голографічна або кольорова фольга.

У деяких випадках, коли не можна зробити фірмовий щоденник з тисненням фольгою, замовнику пропонується трафаретний друк на обкладинці золотом або сріблом.

Шкіряні щоденники з логотипом вважаються подарунками ВІП-класу. Але вони використовуються нечасто, оскільки є невиправдано дорогими. А їх аналоги з екокожі відмінно витримують інтенсивні умови експлуатації протягом всього періоду.

В кінці року великим попитом користуються щоденники, датовані з логотипом, на початку наступного - недатовані, тобто такі, де дата проставляється користувачем самостійно. У випадках, коли щоденник використовується час від часу, це дуже зручно. І період використання його розтягується на кілька років.

Традиційно клієнти вибирають щоденники А5 з логотипом, але в деяких випадках, для кишенькового використання використовується формат А6. Щоденник А4 з логотипом отримав найменше поширення, зазвичай це суто офісний варіант. Також безпосередньо для офісного користування ми пропонуємо планінги з логотипом на замовлення. Багато клієнтів використовують їх в комплекті з щоденниками. В такому випадку тиснення на планінгу робиться в одному стилі з щоденником.

Менеджери звертають увагу клієнтів на те, що замовивши кліше 1 раз, вони можуть використовувати його багаторазово, при цьому не тільки для тиснення на щоденниках, але й для фірмових папок, запрошень, сертифікатів, дипломів і грамот, каталогів

діловий щоденник з логотипом, щоденник з тисненням фольгою, щоденник брюно з логотипом, блинтовое тиснення на щоденниках