Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МКаталоги


Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте


Друк каталогів в поліграфії Тріада-М -  затребувана послуга. Це може бути друк з Вашого макету або з розробленого нашим дизайнером. Технічні вимоги до розробки макетів каталогів можна подивитися у розділі технічні вимоги до каталогів. Як зробити каталог продукції для друку? В першу чергу, необхідно визначитися з його форматом, кількістю сторінок, способом зшивання, якісним матеріалом.

Розглянемо найбільш популярні розміри. Каталог А4 - стандартний варіант, що дозволяє вдало розмістити ілюстрації та необхідну інформацію. Каталог А5 - це бюджетний варіант, що означає низька ціна. Але і він дозволяє при вдалому дизайні відмінно презентувати вашу продукцію або каталог товарів. Квадратний каталог сьогодні в моді, проте, ціна такого каталогу буде напряму залежати від його пропорцій. Тому перш, ніж створювати унікальний дизайн каталогу, необхідно порадитися з фахівцями друкарні.

Ось ми і підійшли до питання - скільки коштує надрукувати каталог? Прайс-лист на друк каталогів скласти практично неможливо. Кожне замовлення в друкарні є унікальним. 

Давайте визначимося з обкладинкою. Будемо її друкувати на тому ж папері, що і основні сторінки, або зробимо більш щільною? Обкладинку можна покрити захисним або УФ-лаком, а ще краще, - ламінувати, і таким чином, максимально продовжити термін служби виробу. Каталог ВІП-класу можна прикрасити тисненням або вибірковим УФ-лаком. Це буде виглядати дуже сучасно і стильно.

Зшивається каталог на скобу, але для товстих багатосторінкових видань потрібно передбачити клейове скріплення, а для каталогів товарів із ламінованим сторінками краще підійде зшивання на пружину.

Підібрати унікальний дизайн і якісний матеріал вам допоможуть в нашій друкарні.

Щоб надрукувати каталоги, оформляйте замовлення онлайн в друкарні Тріада-М. Це заощадить ваш час, а також дасть можливість отримати кращий дизайн, низьку ціну, високу якість.

В процесі друку ми контролюємо правильне відображення кольорової гами. Це стосується не тільки фірмових кольорів логотипу, але і товарів самого каталогу, їх максимальної деталізації.

Надрукувати каталог продукції в Хмельницькому і організувати доставку по Україні і Києву Новою Поштою за 1 ніч абсолютно реально при невеликому тиражі. Тоді ми вибираємо цифровий друк. Але друк каталогів великими тиражами на офсетному обладнанні вимагає часу на якісне проходження всіх процесів друку і подальшої обробки.