Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МКаталоги


Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте


Друк каталогів в поліграфії Тріада-М -  затребувана послуга. Це може бути друк з Вашого макету або з розробленого нашим дизайнером. Технічні вимоги до розробки макетів каталогів можна подивитися у розділі технічні вимоги до каталогів. Як зробити каталог продукції для друку? В першу чергу, необхідно визначитися з його форматом, кількістю сторінок, способом зшивання, якісним матеріалом.

Розглянемо найбільш популярні розміри. Каталог А4 - стандартний варіант, що дозволяє вдало розмістити ілюстрації та необхідну інформацію. Каталог А5 - це бюджетний варіант, що означає низька ціна. Але і він дозволяє при вдалому дизайні відмінно презентувати вашу продукцію або каталог товарів. Квадратний каталог сьогодні в моді, проте, ціна такого каталогу буде напряму залежати від його пропорцій. Тому перш, ніж створювати унікальний дизайн каталогу, необхідно порадитися з фахівцями друкарні.

Ось ми і підійшли до питання - скільки коштує надрукувати каталог? Прайс-лист на друк каталогів скласти практично неможливо. Кожне замовлення в друкарні є унікальним. 

Давайте визначимося з обкладинкою. Будемо її друкувати на тому ж папері, що і основні сторінки, або зробимо більш щільною? Обкладинку можна покрити захисним або УФ-лаком, а ще краще, - ламінувати, і таким чином, максимально продовжити термін служби виробу. Каталог ВІП-класу можна прикрасити тисненням або вибірковим УФ-лаком. Це буде виглядати дуже сучасно і стильно.

Зшивається каталог на скобу, але для товстих багатосторінкових видань потрібно передбачити клейове скріплення, а для каталогів товарів із ламінованим сторінками краще підійде зшивання на пружину.

Підібрати унікальний дизайн і якісний матеріал вам допоможуть в нашій друкарні.

Щоб надрукувати каталоги, оформляйте замовлення онлайн в друкарні Тріада-М. Це заощадить ваш час, а також дасть можливість отримати кращий дизайн, низьку ціну, високу якість.

В процесі друку ми контролюємо правильне відображення кольорової гами. Це стосується не тільки фірмових кольорів логотипу, але і товарів самого каталогу, їх максимальної деталізації.

Надрукувати каталог продукції в Хмельницькому і організувати доставку по Україні і Києву Новою Поштою за 1 ніч абсолютно реально при невеликому тиражі. Тоді ми вибираємо цифровий друк. Але друк каталогів великими тиражами на офсетному обладнанні вимагає часу на якісне проходження всіх процесів друку і подальшої обробки.