Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МСамозбірна упаковка      Самозбірні коробки - найзручніший вид упаковки для товару.

      Їх не потрібно склеювати. Досить просто розкрити або зібрати коробку, вкласти товар, закрити упаковку використовуючи спеціальні  паперові «замки».

      Самозбірна упаковка або взагалі не передбачає поклейки, або клеїться відразу на друкарні. Зазвичай склейка йде на 1, 2 або 3 точки. Що це означає? Розглянемо види коробок для упаковки.

  • Склеювання на 1 точку застосовується для коробок типу двостороння пачка, футляр, ластівчин хвіст або пенал. Тут клеїться бічна сторона. Коробка потім легко розкривається і використовується за призначенням. Таким чином виготовляється упаковка для фармацевтичних товарів, БАДів, ветеринарних препаратів, парфумерії, хімічних препаратів, добрив, газонної трави, печива, кондитерських виробів, продуктів харчування, напівфабрикатів, одягу, аксесуарів та іншого товару. Це найпопулярніший і універсальний вид упаковки.
  • Склеювання на 2 точки застосовується для коробок типу кришка-дно або так званої цукеркової коробки. Тут загинаються і склеюються дві бічних сторони. Інші сторони збираються з використанням картонних замків. Так виготовляються коробки для цукерок, подарункові коробки, упаковка для білизни, упаковка для рушників, коробки для дитячого одягу, коробки для мила, упаковка для парфумерних наборів, коробки для подарункових наборів та інших товарів.
  • Склеювання на 3 точки застосовується для коробок автодно. Тут крім бічної сторони дві точки склеювання розташовані на нижньому боці коробки. Це дуже зручно для пакувальника товару і його подальшої експлуатації. Така упаковка, незважаючи на ускладнення конструкції, виходить трохи дешевше за рахунок більш раціонального використання картону. Так виготовляються коробки для пляшок, коробки для новорічних подарунків, упаковка для паски, упаковка з ручками, коробки для троянд, упаковки для цибулинних культур та інших рослин, подарункові коробки для різних товарів.

Самозбірну упаковку легко транспортувати і зберігати, тому що покупцеві вона надходить в плоскому стані і збирається в міру необхідності.