Доставка по всій території України
прийом замовлень

Ділові щоденники Ділові щоденники

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Бізнес щоденник з логотипом

Бізнес щоденник з логотипом

Модель:
20103-010
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Бізнес щоденник з логотипом

       Бізнес-щоденник часто використовують як корпоративний подарунок на Новий рік, 14 жовтня, день захисника вітчизни, день покрови, день козацтва, день народження, професійні свята, ювілей фірми.

      Під час участі у виставках ділові щоденники вручаються найбільш значущим діловим партнерам партнерам. Елегантний і потрібний корпоративний сувенір із задоволенням використовується працівниками і партнерами в подальшій роботі не менше року або навіть більше, якщо щоденник недатований.

      Корпоративні щоденники на замовлення пропонуємо з різними варіантами обкладинок. Залежно від фактури обкладинки фахівцями поліграфії Тріада-М підбирається спосіб брендування.

Брендування щоденників пропонується робити тиражем від 10 шт (тиснення, трафаретний друк).

      Замовити щоденники з індивідуальною кольоровий ламінованої фірмовою обкладинкою можна тиражами, не меншими 100 шт (замовлення необхідно зробити заздалегідь, бажано за 50 днів до передбачуваної дати вручення).

      Кліше для брендування може використовуватися неодноразово не тільки для щоденників, але і папок, блокнотів, презентацій.

Характеристики
Вид товару щоденник
Формат А5
Матеріал обкладинки штучна шкіра
Особливості з тисненням

Рекомендовані товари