Доставка по всій території України
прийом замовлень

Пакети Пакети

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Паперові крафт пакети

Паперові крафт пакети

Модель:
10402-008
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Паперові крафт пакети

Виробництво паперових крафт-пакетів

Крафт пакети бурого кольору — це 100% екологічно безпечна продукція для навколишнього середовища. Упаковка з крафт-паперу користується особливою популярністю. Така еко-упаковка активно використовується в маркетингу для кращої презентації своєї продукції або товарів.

На фото показані лише деякі приклади пакетів готової продукції. У друкарні Тріада-М можна виготовити продукцію різних форм та розмірів, які відповідають потребам замовника.

Особливості паперових крафт-пакетів

При замовленні пакетів із бурого крафт-паперу необхідно врахувати наступне:

  • Розмір та форма. В залежності від потреб замовника, компанія Триада-М може виготовляти крафт-пакети різних видів. Це можуть бути пакети-саше або прямокутні з дном.
  • Якість бумаги. При виборі щільності матеріалу необхідно враховувати, для чого буде використовуватися продукція. Так, для одноразового використання підходить більше тонка бумага. Для упаковки товару або подарунка потрібно вибрати більш щільний папір.
  • Вид ручок. Ручки можуть бути паперові, тканинні, кручені або їх може не бути взагалі.

Основні переваги бумажних крафт-пакетів це:

  • Презентабельний зовнішній вигляд. Пакети з крафт-паперу - відмінний матеріал для поліграфії, на нього вибирається друк логотипу та інша інформація. Тому крафт-паки активно використовуються для промо акцій.
  • Перероблення. Продукція з крафти паперу безпечна для природи, тому що її утилізація не завдає шкоди навколишньому середовищу.
  • Повітропроникність. За рахунок хорошої вентиляції, крафт-пакети активно використовуються для упаковки продуктів.
  • Універсальність. Завдяки властивостям матеріалу, продукція відмінно підходить для продуктів, а презентабельний зовнішній вигляд вигідно підкреслює стиль компанії.

Замовити виготовлення пакетів

Друкарня Тріада-М є виробником упаковки, в т.ч. паперових пакетів з крафт паперу, тому співпрацювати з нами  вигідно.

Купити еко пакети гуртом можна зі складу друкарні.

Ми працюємо по всій Україні. Замовити виготовлення паперових пакетів можна на сайті, по телефону або в офісі в м. Хмельницький, вул. Грушевського, 39.

Характеристики
Колір бурий
Матеріал крафт-бумага
Оздоблення інше
Розмір середній
Спосіб друку без друку
Тип з ручками

Рекомендовані товари