Доставка по всій території України
прийом замовлень

Коробки Коробки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Упаковка конверт-конус для картоплі фрі міді 255*160 мм

Упаковка конверт-конус для картоплі фрі міді 255*160 мм

Модель:
10403-008
Кількість (тираж), шт.:
Оберіть або введіть тираж

Повна вартість:
3200 грн 3.2 грн за одиницю
Опис
Упаковка конверт-конус для картоплі фрі

Друкарня Тріада-М пропонує свої послуги з виготовлення упаковки для картоплі фрі з відділенням для соусу.

Також використовується для чипсів, нагетсів, вафель, чуросів, снеків та іншої їжи на виніс.

Упаковка виготовляється з білого картону, досить жорсткого для експлуатації. Упаковка-конус для картоплі фрі зручно розташовується в руці. В упаковці поміщається близько 200 грам картоплі фрі. Відділення для соусу не протікає і надійно утримує рідину всередині. Упаковка для картоплі фрі не вимагає зборки.

Виготовлення упаковки для картоплі фрі

У друкарні Тріада-М вже є готова упаковка з білого картону. На фото показана упаковка для картоплі фрі з такими розмірами:

  • Максимальна висота конуса - 25,5 см
  • Мінімальна висота - 16 см
  • Ємність для соусу - 20 мл
  • Ємність для картоплі фрі - 150 грам

За бажанням замовника можна виготовити таку упаковку з іншими розмірами для картоплі фрі з логотипом та фірмовим дизайном організації. Така упаковка не тільки вигідно презентує картоплю фрі, а й зробить рекламу для компанії.

Замовити упаковку для картоплі фрі

Друкарня Тріада-М — це поліграфічна компанія повного циклу. Фахівці друкарні повністю розробляють упаковку для Хорека від дизайну до повного виготовлення. Зробити замовлення на упаковку можна декількома способами. Наприклад, залишити заявку на сайті, вказавши свої побажання для виготовлення упаковки для картоплі фрі. Зателефонувати по будь-якому зазначеному телефону або відвідати наш офіс.

Характеристики

Рекомендовані товари