Доставка по всій території України
прийом замовлень

Статті

Брендовані канцтовари

Незабаром новорічні свята. І звичайно, хочеться проявити увагу і подбати про новорічні привітання.

Вимоги до макетів для цифрового друку

Повністю готовим до друку вважається файл у форматі PDF/X (перевага має надаватись версії стандарту PDF/X-3), що містить розміщення всіх ваших зображень на друкарський аркуш (його розмір слід уточнити заздалегідь) і не потребує будь-якого доопрацювання або корекції візитки . На полі друкарського аркушу, що в PDF визначено полем MediaBox (але поза межами поля BleedBox!), мають бути розміщені всі необхідні мітки та позначки, що необхідні для точного зведення лиця зі зворотом, розрізання, бігування, висічки та виконання всіх інших післядрукарських операцій.

Вимоги до макетів для офсетного друку

Перед початком роботи над оригінал-макетом потрібно попередньо узгодити технічні і виробничі параметри майбутньої продукції! За замовчуванням, підготовка макетів, друк і контроль якості виконується у відповідності до міжнародного стандарту ISO 12647-2:2004/Amd.1:2007. Тому максимальна щільність фарби в будь-якій точці макету не повинна перевищувати 280–330% (в залежності від щільності та типу задрукованого паперу).

Технічні вимоги до макетів

Відповідальна додрукарська підготовка макету — це основа якості готової продукції. Нехтування правилами до друкарської підготовки може суттєво знизити якість роботи в цілому, а іноді навіть поставити під сумнів саму можливість її виконання! Для розробки якісного макету недостатньо просто вміти працювати в графічних програмах, необхідно жорстко дотримуватися правил додрукарської підготовки відповідно до технічних вимог конкретних технологій друку, знати особливості вивідного обладнання, друкарської машини та післядрукарських процесів; вміти вірно виконати сканування, ретуш, корекцію кольору і т. п.

Бирки для одягу: види і застосування.
Бирка Бирка - це невід'ємна частина швейного виробу, яка містить інформацію про торгову марку, виробника, склад матеріалу швейного виробу, розмір, рекомендації по догляду. Бірки для одягу виконують дуже важливу функцію в процесі організації продажу, презентації і подальшої експлуатації швейних виробів. Загалом бирки на одяг ділять на дві категорії: навісні бирки і пришивні бирки. Навісні - це традиційно картонні бирки або цілі комплекти бирок з різних видів паперу, кальки або пластику. Бирка з картону - найзручніший варіант. Вона вирізняється товщиною і міцністю. Картонн..
Виготовлення упаковки на замовлення
      Виготовлення упаковки на замовлення Україна – спеціалізація друкарні Тріада-М. Маючи багатий досвід у цьому напрямку, ми розуміємо, що саме потрібне клієнту. А значить, допоможемо вирішити проблему упаковки товару найкращим способом.       Виробництво упаковки здійснюється на обладнанні з використанням якісних матеріалів. Ми пропонуємо друк на картоні, ПВХ, кальці, дизайнерських картонах, використовувати поєднання матеріалів (віконця з ПВХ у картонних коробках та ін.).       Виготовлення коробок на замовлення – складний технологічний про..
Що потрібно знати замовляючи бірки для одягу
Бірки для одягу замовити різної форми пропонує типографія Триада-М з картону, крейдованого паперу, крафту, дизайнерського картону, пластику.       В залежності від бюджету виробника одягу виготовлення бірки в друкарні відбувається різними способами. Швейна фабрика або торгова марка одягу визначає основні вимоги до зовнішнього вигляду та вмісту інформації на бірках. Це як правило, логотип, розмір виробів, артикул, вимоги по догляду за одягом. Іноді додається опис історії торгової марки, або особливостей сезонної колекції.       Типографія Триада-М пропон..
Виробництво упаковки для білизни на замовлення

Незабаром новорічні свята. І звичайно, хочеться проявити увагу і подбати про новорічні привітання.

Коробки для пакування товарів

Виробничі потужності друкарні Тріада-М заточені під виробництво картонної упаковки, бирок, етикетки. А власний відділ дизайну допомагає замовнику визначитися із зовнішнім виглядом та фірмовим стилем поліграфії. Ми постійно комбінуємо різні матеріали та технології. Адже зараз дуже потрібні коробки з мікрогофрокартону з картонною обічайкою, коробки з вклеєним пластиковим віконцем, коробки з вибірковим УФ-лаком або гліттером, з тисненням фольгою, коробки з магнітами.

Коробки для пакування свічок  та мила ручної роботи

Дуже модним сьогодні є напрямок бізнесу - виготовлення мила та свічок ручний роботи . Саме ці ароматні предмети прикрашають інтер'єр сучасного будинку, створюють затишок та надають рис індивідуальності. Ось чому подарункова упаковка для свічок ручної роботи стає все більш затребуваною. Те саме стосується і виробників мила ручної роботи. Їм також потрібна спеціальна упаковка.

Картонні бірки
Красиві бирки для одягу Красиві бирки фото ви можете знайти на сайті друкарні Тріада-М. Адже ми розробляємо креативний дизайн і пропонуємо виготовлення бирок будь-якої складності. Щоб замовити паперові бирки на одяг або візитки потрібно визначитися з тим, в якій ціновій категорії буде представлений бренд одягу. Зрозуміло, що дешевий одяг може продаватися з найпростішої картонною биркою без прив'язки навіть до певної торгової марки. Виробникам такого одягу підходять універсальні бирки зі складу нашої друкарні, можна таки бірки купити дешево, при тому, що виглядати вони будуть доси..
Картонні бірки для одягу під замовлення
Картонні бірки для одягу під замовлення Бірки займають важливе місце в процесі продажів різноманітних товарів. Як правило, вони містять корисну для покупців інформацію про виробника, матеріали, параметри товарів, особливості їх експлуатації. За допомогою бирок бренди набувають популярність, всіляко підтримуючи свій фірмовий стиль. Картонні бірки часто використовують для маркування технічних виробів періодично комбінуючи їх з етикетками, наклейками. Такими бирками оснащують будь електричні і механічні інструменти, прилади, посуд, світильники, сантехнічні вироби та багато іншого. Найбіл..
Картонна коробка, виробництво упаковки

Картонна упаковка набула широкого поширення невипадково. Товар, упакований таким чином, гарно виглядає в точках роздрібних продажів. Коробка з картону захищає його від пошкодження, надає зручну для транспортування форму.

Картонні коробки з віконцем - новий тренд в упаковці

Картонна коробка тримає форму і зберігає товар від пошкодження, а пластикове віконце демонструє всі його особливі властивості (колір, форму, розміри, консистенцію, свіжість та інші).

Показано з 1 по 14 з 86 (всього 7 сторінок)