Доставка по всій території України
прийом замовлень

Картонні бірки на одяг в друкарні Тріада-М

Картонні бірки на одяг в друкарні Тріада-М

Бірки для одягу

Хочете замовити тканевые бирки для одежды для ручної роботи? Немає нічого простішого. Звертайтеся в Друкарню Тріада-М. Тут є широкий вибір таких картонних бирок. Крім цього, можна замовити бирки з логотипом, якщо ваша торгова марка набуває популярності.

Бірки дякую за замовлення, бирки для іграшок ручної роботи замовити київ виробляються різними тиражами. Фантазуйте! А ми втілимо ваші ідеї в реальні вироби.

Шкіряна бірка на замовлення в Україні також популярна. Бірки зі шкіри або шкірозамінника використовують підприємства, що виготовляють одяг і взуття. На таких бирках ми пропонуємо зробити трафаретний друк або тиснення. Блінтове тиснення (без фольги) добре виглядає на шкірі і фактурах, що імітують шкіряну поверхню. Тиснення фольгою надає бирці неповторного шарму.

Шкіряні фрагменти з друком можуть стати повноцінним елементом одягу або взуття. Можна застосувати спеціальні ефекти: друк глітером, металізованими фарбами, лаками.

Надати оригінальну форму таким деталям можна за допомогою висікання різних конфігурацій.

Часто шкіряні бирки або вшивки використовують на трикотажних виробах, костюмах, пальто, головних уборах.

Як замовити бирки

Замовити бирки для сумок можна зі шкіри, але частіше такі бирки виробляють з картону. Зазвичай їх ламінують для захисту та надання додаткової жорсткості. Часто використовується комплект, в якому навісні бирки виготовляються з різних матеріалів: картону, пластика, шкіри, матової кальки. Така креативна комбінація матеріалів демонструє покупцеві, що виріб є фірмовим, і заслуговує на увагу. Не дарма бирка вважається потужним двигуном продажів.

Пропонуємо виготовити бирки під замовлення Україна з вашим дизайном. А також надаємо послуги дизайну та розробки конструкції оригінальних бирок.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Купити картонні бірки
Картонна бирка для одягу - важливий елемент загаль..
Бирки для одягу: види і застосування.
Бирка Бирка - це невід'ємна частина шве..
Картонна бирка - візитка товару.
Бірки для ювелірних виробів Бірки для ювелірних..
Картонні бірки
Красиві бирки для одягу Красиві бирки ф..
Чому ваша упаковка має бути уникальною
Грамотно підібрана упаковка для товару - одна з на..