Доставка по всій території України
прийом замовлень

Технічні вимоги до макетів

Технічні вимоги до макетів

Технічні вимоги до оригінал-макетів замовника для подачі в друк

Відповідальна додрукарська підготовка макету — це основа якості готової продукції. Нехтування правилами до друкарської підготовки може суттєво знизити якість роботи в цілому, а іноді навіть поставити під сумнів саму можливість її виконання! Для розробки якісного макету недостатньо просто вміти працювати в графічних програмах, необхідно жорстко дотримуватися правил додрукарської підготовки відповідно до технічних вимог конкретних технологій друку, знати особливості вивідного обладнання, друкарської машини та післядрукарських процесів; вміти вірно виконати сканування, ретуш, корекцію кольору і т. п.

Оригінал-макети приймаються на будь-яких USB-накопичувачах, HDD, CD або DVD дисках PC і Mac форматів. Відправити макет можна також на електронну пошту tm@triada-m.com. Якщо архів з макетами завеликий для надсилання через вкладення до листа електронної пошти, то його можна відправити нам за допомогою будь-якого безкоштовного сервісу онлайн обміну файлами (наприклад: www.fex.net). Після того надіслати нам на е-mail лише посилання на скачування.

Увага! Перед надсиланням файлів через інтернет, незалежно від об’єму інформації, завжди необхідно їх архівувати. Це дозволяє не тільки економити час, за рахунок скорочення обсягу даних, але й дасть можливість виявити помилки, котрі можуть виникнути при передачі інформації. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ саморозпаковувальні (EXE) архіви. Всі подібні архіви будуть автоматично видалятися нашим антивірусним програмним забезпеченням! Для макетів на сублімаційний друк будуть свої вимоги.

1.     При подачі матеріалів та ескізів в електронному вигляді.

1.1. Зберігайте файли в форматі, який є основним для тієї програми в якій Ви розробляєте макет (Photoshop - .PSD, Illustrator - .AI, CorelDraw - .CDR і т.д.), максимально зберігаючи при цьому можливості редагування (шари, ефекти, текст, контури і т.п.)

1.2. Текстову інформацію найкраще надавати у вигляді текстових файлів у форматі .RTF, .ТХТ або .DOC

1.3. Всі первинні матеріали (файли, цифрові зображення, фотографії, друкована продукція з якої виконувалось сканування зображення і т.п.) бажано додати до ескізу окремо в початковому вигляді (без змін). Будь то бирка або фірмовий бланк.

1.4. Вбудовані або пов'язані з робочим макетом зображення рекомендується додатково передати окремими файлами.

1.5. Всі використані шрифти по можливості докласти окремими файлами або скласти список використаних гарнітур (якщо використання саме цих гарнітур принципово).

1.6. Для векторних графічних програм (Illustrator, CorelDraw) бажано мати копію файлу, текстові поля якого переведені в контури.

2.     Рекомендації щодо подачі фотоматеріалів на друк.

2.1. Перевагу слід надавати фотоматеріалам у вигляді електронних файлів, що є результатом зйомки цифровою камерою. Цифрові камери зазвичай пропонують кілька форматів збереження зображень: JPEG, TIFF і RAW. Найкраще надавати перевагу RAW формату. Формат JPEG використовує алгоритм стиснення даних, при якому відбувається незворотня втрата якості, тому зберігати зображення в цьому форматі для друку (тим паче багато разів) не рекомендується. Формат TIFF використовує стиснення без втрат, але, на відміну від формату RAW, файли займають більше місця.

2.2. Можна надати фото у вигляді надрукованих фотокарток на глянцевому (не тисненому) фотопапері. При цьому бажано, щоб розмір зображення на фотографії був не менший за його майбутній реальний розмір на друкованій продукції, але не більший за формат А4. Також це стосується розділу візитки.

2.3. Фотоматеріали можуть бути надані у вигляді негативів або позитивів:

■     35-мм плівка (35-мм слайди) смужками по 6 кадрів або в рамках;

■     кадри плівки 120/220 (6 х 9 см);

■     кадри плівки 4 х 5 дюймів.

Вимоги до макетів -► цифровий друк

Вимоги до макетів -► офсетний друк

Вимоги до макетів -► широкоформатний друк


похожие статьи

Офсетний друк - це класичний та найпопулярніши..
Вимоги до широкоформатного друку
Макети приймаються в повністю зібраному вигляді..
Вимоги до макетів для цифрового друку
Повністю готовим до друку вважається файл у формат..