Доставка по всій території України
прийом замовлень

Біла картонна упаковка

Біла картонна упаковка

Як замовити картонну упаковку

Коробки картонні - це упаковка товару яка підкреслить вартість вашого бренду. Саме тому виготовлення коробок з логотипом - це важлива складова в складі маркетингової стратегії будь-якого підприємства.

Виробництво коробок починається з визначення основних вимог до упаковки: які функції повинна на себе взяти картонна тара, який бюджет буде виділено на картонні коробки на замовлення. Залежно від цього друкарня може запропонувати варіанти виробництва упаковки.

Самий бюджетний з них - це використання чистих білих коробочок або коробок з крафт-картону, які можуть бути оздоблені наклейкою, стрічкою, бантиком і ін.

Це упаковка для подарунків, коробки для їжі на винос, упаковка для фаст-фуду, коробки для кондитерських. Білі картонні коробки для упаковки купити в друкарні Тріада-М Хмельницький можна в різних розмірах і варіантах. Подивіться інші види упаковки.

Інший бюджетний варіант - використання коробок з друком універсального дизайну, який підходить під різні потреби клієнтів. Такі пакувальні коробки друкарня виготовляє на склад. Тому можна картонні коробки купити оптом чи вроздріб. Приклади такої упаковки: коробочки для печива, коробочки для кексів, коробочки для зефіра, упаковка для макаронів, коробки для пряників, коробки для цукерок, ювелірні коробки, коробки для квітів, упаковка для мила, подарункові коробки і т.д.

Для підприємств, які дбають про свій імідж і розвиток, важливо замовити картонні коробки з логотипом і персональним дизайном. Картонна упаковка має підкреслити вартість вашого бренду.

Коробки оптом в Україні

По можливості, намагайтеся замовити самозбірні коробки, тобто такі, які зберігаються в плоскому розібраному вигляді і збираються в готовий виріб по мірі необхідності. Це дуже важливо, тому що заощаджуються ресурси з доставки тиражу з друкарні і складські площі для його зберігання.

Досвідчені конструктори розробляють дизайн упаковки таким чином, щоб збирати готову коробку було максимально просто, але в той же час вона надійно зберігала свою конструкцію в процесі експлуатації.

Варіанти самозбірної упаковки це: картонні коробки з кришкою, картонні коробки з віконцем, упаковка пенал, упаковка скринька, коробка кришка дно.

Самозбірна коробка може не клеїтись взагалі - найпростіший варіант. Але найчастіше, упаковка буде склеєна по боковому шву, а іноді і по низу. Є конструкції, де з метою економії картону, верх і низ коробки клеїть сам замовник. Наприклад, коробки для кукурудзяних паличок, коробки для газонної трави, коробки для інструментів.

Часто це великі картонні коробки. Проводять такі коробки з мікрогофрокартону, бурого або білого.

Друк на мікрогофрокартоні можливий трафаретний або флексографічний. Для отримання якісного кольорового зображення використовують каширований микрогофрокартон, коли друк дизайну здійснюється офсетним способом, і потім надрукований лист кашируется до мікрогофрокартону або гофрокартону.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Картонна коробка, виробництво упаковки
Картонна упаковка набула широкого поширення невипа..
Друк на коробках - поліграфічна фірма Тріада-М
Виготовити картонні коробки з логотипом грамотно і..
Як замовити упаковку для вуличної їжі
Брендована упаковка для суші, бургера, хот-дога аб..
Чому ваша упаковка має бути уникальною
Грамотно підібрана упаковка для товару - одна з на..