Доставка по всій території України
прийом замовлень

Картонні бірки для одягу під замовлення

Картонні бірки для одягу під замовлення

Картонні бірки для одягу під замовлення

Бірки займають важливе місце в процесі продажів різноманітних товарів. Як правило, вони містять корисну для покупців інформацію про виробника, матеріали, параметри товарів, особливості їх експлуатації. За допомогою бирок бренди набувають популярність, всіляко підтримуючи свій фірмовий стиль.

Картонні бірки часто використовують для маркування технічних виробів періодично комбінуючи їх з етикетками, наклейками. Такими бирками оснащують будь електричні і механічні інструменти, прилади, посуд, світильники, сантехнічні вироби та багато іншого.

Найбільшого поширення бирки з картону отримали як навісні бирки для одягу і взуття. В цій якості існує їх широке розмаїття: від простих односторонніх ярликів до багатошарових комплектів, які заворожують покупця, оскільки надають виробу особливий шарм.

Такі бирки переконують покупця в унікальності саме цього конкретного виробу, його особливих властивостях. Практично завжди комплекти з бирок використовують бренди, що виробляють верхній одяг, весільні сукні, спортивні костюми, чоловічі костюми. Зазвичай, такий комплект бирок супроводжується конвертиком з аксесуарами (додатковими гудзиками, паєтками, намистинками та ін.)

Пришивні бирки використовуються для маркування різноманітних текстильних виробів таких, як одяг, білизна, іграшки, подушки, ковдри, матраци, гардини, м'які меблі і ін.

Пришивні ярлики виробляються з різних матеріалів: атласні вшивки, жакардова бирка, нейлонова, силіконова бирка. На них друкують назву бренду, розмір виробу, інформацію по догляду за ним. Текстильні бирки зазвичай пришиваються до горловини одягу або в бічний шов всередині. В інших текстильних виробах вони також пристрачуються в шов, але зазвичай зовні, щоб позначити важливість торгової марки.

У компанії Тріада-М Хмельницький можна замовити картонні навісні бирки, пришивні бирки, етикетки, стікери та картонну упаковку для різних виробів.

Фахівці Тріади-М запропонують креативний дизайн і підберуть необхідні матеріали для виробництва. Таким чином ви точно зможете отримати вау-ефект від своїх покупців.

Ми робимо бирки на замовлення Київ, Харків, Львів, Житомир, Одеса, Тернопіль, Рівне, Чернівці. Терміни виконання замовлень залежать від тиражу і складності технології, але ми завжди пропонуємо якісне виконання будь-яких найскладніших завдань.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Купити картонні бірки
Картонна бирка для одягу - важливий елемент загаль..
Бирки для одягу: види і застосування.
Бирка Бирка - це невід'ємна частина шве..
Картонна бирка - візитка товару.
Бірки для ювелірних виробів Бірки для ювелірних..
Картонні бірки
Красиві бирки для одягу Красиві бирки ф..
Чому ваша упаковка має бути уникальною
Грамотно підібрана упаковка для товару - одна з на..