Доставка по всій території України
прийом замовлень

Візитки Візитки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Бізнес візитки

Бізнес візитки

Модель:
10101-012
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Бізнес візитки

Бізнес візитка на дизайнерському картоні. Тиснення фольгою.

Розмір 90х50 мм.

Тиснення фольгою. Візитка з тисненням – це престижний варіант бізнес-картки.

Така підійде директору фірми, заступнику, начальнику відділу, провідним спеціалістам. Така візитівка підвищує імідж власника, показує, що він приділяє багато уваги діловим аксесуарам. Замовити бізнес-візитку пропонуємо у друрні Тріада-М. Ми пропонуємо комбінацію різних технік друку. В результаті ви отримуєте неповторну візитку для ділових заходів.

Тиснення на візитівці робиться за допомогою металевого кліше та фольги. Кліше робиться 1 раз і потім багаторазово використовується. Не рекомендується тиснути на обох сторонах візитки. Якщо є необхідність розмістити інформацію зі зворотного боку картки, краще це зробити за допомогою трафаретного друку.

Для виробництва вишуканих карток вибираються спеціальні види дизайнерського паперу: структурований під льон або шкіру, софт тач, перламутровий. Особливо оригінально виглядають виїзитки, виготовлені комбінованим способом, тобто. поєднанням тиснення та друку або лакування в одному макеті. Перед цим тисненням можна зробити невеликий фрагмент чи логотип, а решту надрукувати.

Характеристики
Розмір стандартний 90х50
Матеріал дизайнерський папір

Рекомендовані товари