Доставка по всій території України
прийом замовлень

Блокноти Блокноти

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Блокнот А5 с логотипом

Блокнот А5 с логотипом

Модель:
10201-021
Кількість (тираж), шт.:
Оберіть або введіть тираж

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Блокнот А5 с логотипом

Блокнот є універсальним і важливим атрибутом у житті кожної людини, вона завжди популярна, тому що може застосовуватися в будь-яких цілях – і ділових, і особистих.

Гарно оформлений блокнот з логотипом – це новий та дуже дієвий спосіб заявити про себе.

Справді, гарний логотип компанії, надрукований на обкладинці блокнота, є певним маркетинговим ходом.

Спостереження за станом бізнесу показало, що блокноти - це дійсно правильне рішення, оскільки співробітники отримують чудовий інструмент для ведення бізнесу.

Однією з позитивних сторін використання таких блокнотів є зручність ведення справ, тому що всім співробітникам компанії набагато приємніше заносити нотатки в гарний та зручний блокнот. Блокнот складається з внутрішньої частини з відривними листочками, зовнішньої частини у вигляді обкладинки, а також задньої частини блокнота, званої підкладкою. Виявилося, що більшою популярністю користуються не лише формати А6 (105х148 мм), А5 (148х210 мм) та А4 (210х297 мм), але й різні креативні міні-формати.

При виготовленні блокнотів з логотипом ми використовуємо якісний матеріал – офсетний папір щільністю від 60-80 г/м2 для внутрішнього блоку, картон або крейдований папір підвищеної щільності для обкладинки та підкладки.

Всі блокноти розрізняються за наповненням, матеріалами, кольоровістю, оформленням і, звичайно ж, дизайном. Стильний блокнот на пружині з унікальним дизайном стане чудовим помічником для запису Ваших ідей та планів. Друк та виготовлення блокнотів можна зробити практично з будь-яких матеріалів, будь-якої щільності.

Є у нас ще блокноти із надтвердою обкладинкою з палітурного картону для тих, хто робить записи «на ходу». Обкладинка в такому випадку чудово замінює площину столу, оскільки зроблена з картону підвищеної міцності. Жорстка обкладинка із щільного палітурного картону забезпечить надійність записів.

Для будь-якого матеріалу обкладинки наші дизайнери допоможуть зробити гарне оформлення. Друк обкладинки найчастіше виконується цифровим друком чи шовкотрафаретом.

Після друку обкладинка блокнота покривається матовою глянсовою або захисною ламінацією, яка надовго збереже якість зображення. Наша поліграфія Тріада-М виконуємо індивідуальний друк блокнотів як обкладинки, так і внутрішнього блоку. У нас немає жодних обмежень щодо друку, ми можемо запропонувати Вам друк клітинки, лінійки, а також друк внутрішніх листів блокнота з різним вмістом.

Ми вважаємо, що в нас замовити блокнот із логотипом дуже вигідно: Ми надаємо повний цикл роботи: дизайн (макет) - друк - збирання блокнотів - упаковка - доставка.

Ви можете самостійно познайомитися з моделями блокнотів на нашому онлайн-ресурсі та зробити замовлення. Наші менеджери допоможуть з вибором та оформленням замовлення, але й дадуть консультацію, дадуть відповіді на всі питання. Використання вашого подарунка у всіх зборах, конференціях стане прекрасною рекламою для Вашої компанії.

В основному, для замовника важлива практичність та зручність під час роботи з блокнотом, а також фірмове оформлення з логотипом компанії. Тому, коли замовник хоче замовити блокнот, виконуються всі вимоги до оформлення барвистої обкладинки.

Ми гарантуємо, що будь-яка модель блокноту виробництва "Тріада-М" характеризується чудовою якістю виконання, креативним професійним дизайном від наших дизайнерів та невисокою доступною ціною. Наша поліграфія знає, як надрукувати та виготовити справді якісний блокнот.

Кому достатньо блоку для нотаток, його можна замовити в друкарні Тріада-М.

Характеристики
Вид товару блокнот
Формат А5
Палітурка пружина
Матеріал обкладинки палітурний картон

Рекомендовані товари