Доставка по всій території України
прийом замовлень

Сети для ХОРЕКА Сети для ХОРЕКА

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Паперові сети

Паперові сети

Модель:
10111-004
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Паперові сети

Сет для столу кафе, ресторану - це паперова серветка, на якій розміщують тарілку і прилади. Такий плайсмат приносять кожному клієнту, який робить замовлення в ресторані або кафе. Фактично, він замінює собою скатертину.

Друк сетів з логотипом замовити в друкарні Тріада-М вигідно, оскільки наші досвідчені дизайнери запропонують розробити стильний варіант, який прикрасить подачу страв у вашому закладі.

Паперові сети друкують на офсетному папері. У деяких випадках, клієнти замовляють сети на крафт папері або газетному або журнальної папері.

Часто на сетах розміщують меню закладу харчування, новини або історії страв, місцевості, де знаходиться ресторан або кафе. Деякі замовники, які притримуються сталого дизайну таких паперових серветок. Але в основному, клієнти вважають за краще міняти дизайн відповідно до пори року або до певних свят.

Характеристики
Спосіб нанесення офсетний друк

Рекомендовані товари