Доставка по всій території України
прийом замовлень

Папки Папки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Фірменні папки

Фірменні папки

Модель:
10104-001
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Фірмові папки

Папка 210х297 мм, офсетний друк 4+0, матовий ламінат.

Папка для документів, папка для презентації, папка для договору, папка для проспекту - ось неповний перелік випадків, коли вам необхідно мати фірмову папку.

Корпоративна папка – важлива складова іміджу підприємства. З нею ваші друковані матеріали ніколи не загубляться у загальному потоці документів. Це зручна екологічна форма зберігання документації.

Картонні папки з логотипом завжди використовують банки, будівельні фірми (забудовники), виробники різної продукції, підприємства оптової торгівлі, ІТ-компанії, а також всі інші підприємства, які дбають про створення позитивного іміджу в очах існуючих та потенційних партнерів та замовників.

Замовити картонну папку з логотипом вигідно у поліграфії Тріада-М Україна, оскільки ми можемо запропонувати різні варіанти та форми фірмових папок.

Характеристики
Матеріал папір крейдований
Спосіб нанесення офсетний друк
Схема друку 4+0

Рекомендовані товари