Доставка по всій території України
прийом замовлень

Календарі настінні квартальні Календарі настінні квартальні

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Календар настінний квартальний на 3 пружини

Календар настінний квартальний на 3 пружини

Модель:
10505-001
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Календарі настінні перекидні на пружині

Календар квартальний складається з: бумажної основи -"шапки" і 3 рекламних поля (друк повнокольоровий 4+0, ламінація); 3-х секцій календарного блоку (в кожному по 12 відривних листів - паперова мелованная, печать сетки 2+0). На «шапці» для кріплення календаря на вертикальній поверхні розміщений люверс, а на календарному блоці - бегунок з окошком, для виділення поточної дати.

Зшивається календарь на три металеві пружини.

настінний календар відомий як бухгалтерський календар, оскільки в офісах їм часто використовується бухгалтерія. Він дуже удобен в роботі.

Ми пропонуємо надрукувати календар на замовлення з персоналізованим верхнім і нижнім полем, щоб дати можливість презентувати такий календар партнерам по бізнесу, клієнтам, колегам по роботі.

Календарний блок може бути різного кольору.

Стандартно ми пропонуємо кадендарну сітку синього, червоного або зеленого кольору. Ця кольорова гама охоплює основні кольори логотипів, що дозволяє запропонувати клієнтам оригінальні фірмові календарі

Характеристики
Тип квартальний
Матеріал папір крейдований
Спосіб друку цифровий друк
Формат інший
Кріплення пружина
Покриття без покриття

Рекомендовані товари