Доставка по всій території України
прийом замовлень

Коробки Коробки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Коробка із крафт-картону 35х35х82 мм

Коробка із крафт-картону 35х35х82 мм

Модель:
10401-010
Кількість (тираж), шт.:

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Коробка з крафт-картону

Еко тема — дуже модний напрямок в житті сучасної людини. Товари в еко-стилі в першу чергу приваблюють покупця на полицях магазинів, викликаючи асоціації з натуральним та корисним продуктом. Тому коробка з крафт-картону так популярна у сучасних виробників.

Замовляючи друк коробок з крафт-картону необхідно враховувати наступне:

  • картон буває з крафтовим покриттям з однієї та з 2-х сторін, в разі використання одностороннього картону, біла сторона зазвичай йде всередину упаковки;
  • при друці такої упаковки немає необхідності захищати поверхню картону лаком, що трохи економить ресурси замовника;
  • нанесення зображень на крафт-картон має свої особливості, що обов'язково потрібно врахувати при розробці дизайну майбутньої упаковки. Добре виглядають на ньому прості векторні зображення в 1-2 кольори в коричневій, чорній або білій гамі. Якщо потрібно використовувати інші відтінки, то крафт-картон під зображенням потрібно покрити білою фарбою, а по ній вже друкувати потрібне зображення. Або розуміти, що без такої підкладки кольори вийдуть приглушеними, тому що вони «проваляться» в шар крафт-картону та змішаються з ним за кольором;
  • друк на крафт-картоні здійснюється офсетним способом або трафаретним, якщо тираж невеликий або потрібно досягти насиченого об'ємного шару фарби на коробці з крафт-картону;
  • вдало виглядає коробка у поєднанні крафт-картону з іншими матеріалами. Наприклад, коробка типу «пенал» з внутрішнім блоком з крафт-картону та обечайка з традиційного картону, запечатаного будь-яким способом. Або використання різних наклейок, стрічок, мережив і інших прикрас на поверхні коробки без друку.

В цілому, застосування крафт-картону дає можливості отримає дуже цікаві варіанти упаковки, за що його дуже люблять креативні дизайнери.

Замовити виготовлення коробок із крафт-картону в друкарні

У друкарні «Тріада-М» можна замовити виготовлення коробок з крафт-картону з друком та без за індивідуальними розмірами або купити готові оптом і в роздріб.

Щоб замовити виготовлення продукції необхідно зателефонувати за номером або залишити заявку на сайті, вказавши необхідні розміри коробки.

Характеристики
Матеріал крафт-картон
Спосіб друку без друку
Оздоблення інше
Призначення інше
Особливості універсальна
Вид продажу оптом

Рекомендовані товари