Доставка по всій території України
прийом замовлень

Коробки Коробки

Увага! Колір на фотографіях, які відображаються на екрані вашого монітору, може істотно відрізнятися від реального! Для того, щоб ваш монітор міг правильно відтворювати всю доступну колірну гамму, радимо провести калібрування монітору.

Коробка 100*100*65 мм

Коробка 100*100*65 мм

Модель:
10401-79
Кількість (тираж), шт.:
Оберіть або введіть тираж

Повна вартість:
Вартість уточнюйте
Опис
Коробка 100*100*65 мм

Коробка з крафт картону призначена для упаковки будь-яких товарів.

Коробка для вуличної їжі, коробка для кондитерських виробів, коробка для тістечок, коробка для печива, коробка для наггетсів, коробка для снеків - ось неповний перелік упаковки для їжі, яку можна сюди помістити.

Подарункова упаковка для мила, коробка для аксесуарів, коробка для подарунка, для подарункових наборів до новорічних свят - зручна конструкція коробки дозволяє упакувати практично будь-який товар. Крафтового коробка при необхідності може бути прикрашена стрічкою, наклейкою, додаткової биркою.

Фабрика упаковки Тріада-М робить коробки на замовлення такого розміру з будь-яких видів картону.

Кольоровий друк на коробках вигідно замовляти від тиражу 1000 шт., Друк в 1 колір або тиснення фольгою можна замовити меншим тиражем. Фірмові коробки з логотипом можна надрукувати з макета замовника або ми розробимо дизайн упаковки виходячи з вимог фірмового стилю клієнта.

Паперові коробки купити можна  з нашого складу від 200 шт.

Характеристики

Рекомендовані товари